Attitude Wrestling Forum
Pierwsze Polskie Forum Pro-Wrestlingu

RP Board - Pod wp造wem

Betrayal - 2015-11-13, 22:18
Temat postu: Pod wp造wem
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Bydgoszcz,Bazylika 鈍. Wincentego à Paulo, p騧ny wiecz鏎.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

W 豉wie po這穎nej mo磧iwie najbli瞠j o速arza siedzi John Christman, w prezbiterium ko這 wspomnianego o速arza stoi jego oddany s逝ga-Carl.

John:(...) I wtedy wpadli oni, ten opas造 PepsiBosman oraz ten drugi, wygl康aj帷y jakby naogl康a si Ojca Chrzestnego w wersji re篡serskiej. Zaatakowali nas i wygrali pojedynek przypinaj帷 Korna i naszego przeciwnika, to nie by jednak koniec. Zabookowano mi pojedynek w dalszej rundzie, niestety te blade uosobienie s這wa "vacant" sobie posz這 i zosta貫m sam. Za partnera mia貫m tego Esespe, nawet nie pami皻am jak wygl康a! Niestety te wstr皻ne po陰czenie Pepsi z naoliwionym makaronem wygra這, przegra貫m dwa pojedynki przez dw鏂h mizernych partner闚. Dlatego powiedz mi teraz Lataj帷y Potworze Spaghetti, dlaczego mnie to spotka這? Czym zgrzeszy貫m?<Wzdycha>To nieistotne, to by tylko turniej dru篡nowy, czas zab造sn望 jako zawodnik solowy. Dzi瘯uj 瞠 mnie wys逝cha貫, masz tu pi徠aka.

Christman istotnie wyj掖 pi耩 z這tych i po這篡 je na 豉wie, najwyra幡iej nie rzuca s堯w na wiatr, bowiem po chwili owe pieni康ze zosta造 zabrane przez zakapturzonego ksi璠za, kt鏎y wy這ni si zza zakrystii i r闚nie momentalnie jak si pojawi, tak te znikn掖.

John: Carl idziemy przemy郵e pewne sprawy, ruszaj te swoje ko郵awe nogi i ruszamy.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Bydgoszcz, niezidentyfikowana bli瞠j uliczka, w tle Stadion im. Zdzis豉wa Krzyszkowiaka, p馧noc.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

John: Musisz si ze mn zgodzi Carl 瞠 obie pora磬i w turnieju to tak naprawd nie moja wina, mia貫m za partnera cz這wieka-widmo o kt鏎ym nikt nic wie oraz bli瞠j niezidentyfikowanego jobbera. Gdyby ty by moim partnerem.....wygraliby鄉y, jeste idealn przyn皻 dla rywali!<妃ieje si>

Wtem Christman potkn掖 si o jaki niewielki kamie. Jak na prawdziwego wrestlera przysta這 upadaj帷, Christman zrobi min jakby w豉郾ie dosta z pocisku przeciwpancernego, a gdy ju jego cia這 sta這 si jedno軼i z pod這瞠m, John w przedziwny spos鏏 przeturla si po ziemi.

Carl:O Matko John nic ci nie jest? Cholera strasznie to wygl康a這! Ale....sp鎩rz! Ten kamie<Pokazuje go Johnowi r闚nocze郾ie o鈍iecaj帷 go telefonem> ma przyczepion jak捷 kartk!

John natychmiast zdar j z kamienia, nie maj帷 obaw w kwestii tego 瞠 mo瞠 j zniszczy. Dok豉dnie obejrza znalezisko, okaza這 si 瞠 na kartce jest karta EWF Wrestlepalooza CXXIX. Christman wsta po czym wyrzuci kartk za siebie.

John: Carl, czy wiesz co to znaczy? Znaczy to tyle 瞠 jedziemy do RPA! G鏎y Sto這wej niestety nie ujrz ale b璠ziemy tam, a ja b璠 walczy! I tu niestety koniec dobrych wie軼i, jestem w matchu z tym niby-cz這wiekiem kt鏎ego wol nazwa zdrajc czyli Kornem, oraz niejakim Jean-Pierre Azincourtem, pewnie Francuz. Cho w sumie b璠 m鏬 zem軼i si na Kornie, po za tym Carl je郵i wygram b璠 w g堯wnej karcie, w walce z niejakim SeB. Feldmarsza貫k Armii Prus Wschodnich, brzmi powa積ie, ma ch這p pecha, nie lubi dziwnych czapek, takich jak ta kt鏎 nosi.

Carl: Nie chce ci martwi John ale je郵i naprawd chcesz teraz si zrehabilitowa i tym razem dwukrotnie wygra, to musimy zrobi co, by wiedzia jak pokona twoich przeciwnik闚.

John: Co proponujesz?

Carl: Nie wiemy zbyt wiele o SeBie a o Kornie i tym Francuzie absolutnie nic, mo瞠 trzeba by ich wy郵edzi, dowiedzie si jak najwi璚ej o nich?

John: I po tym w豉郾ie wida ze wyda豉 ci ulica Carl, jak najbardziej si z tob zgadzam, sam nie widz lepszych opcji. Id po jakie zaopatrzenie, spotkamy si rano na starym mie軼ie, wiesz gdzie mnie szuka.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Bydgoszcz,stare miasto, Most Sulimy-Kami雟kego, p騧ny poranek.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Na kraw璠zi mostu siedz John i Carl, obaj pij coca-col.

John: Proponuj zacz望 od Korna, musimy dowiedzie si kim jest i jak wygl康a na codzie, je郵i kogo mo積a gdzie znale潭 to na pewno w Bydgoszczy, co do tego nie mam najmniejszych w徠pliwo軼i, w ko鎍u nic o nim nie wiemy.

W tym samym momencie Carl sko鎍zy pi Coca-Col i wyj掖 z swojej torby puszk Pepsi. John widz帷 to natychmiast rzuci si na niego i obaj panowie spadli z mostu wprost do wody, puszka Pepsi zagin窸a w otch豉niach Brdy.

Carl: Co ty do cholery robisz?

John: Mia貫 nie przypomina mi o tym Bosmanie! Przez ciebie teraz znowu mam te obrazy przed oczami! Gdybym ja rz康zi EWF zakaza豚ym czegokolwiek zwi您anego z Pepsi, c騜 za ohyda, niczym dziegie! Dobra, p造niemy do brzegu!

Panowie zgrabnie stylem na delfina dop造n瘭i do brzegu po czym rozpocz瘭i swoje poszukiwania. R闚nie szybko dw鎩ka bohater闚 wspi窸a si po gzymsach i rynnach na dach jednego z budynk闚 mieszkalnych i usadowi豉 si z lornetkami na jego skraju bacznie obserwuj帷 t逝my ludzi przechadzaj帷e si star闚k.

John: To jak my w豉軼iwie mamy rozpozna tego Korna?

Carl:To proste, wrestlerzy to zazwyczaj umi窷nionie osoby, takich b璠ziemy szuka.

Wtem John niczym pora穎ny piorunem dostrzeg jakiego 50-letniego pana kt鏎y szed chodnikiem bez koszulki pokazuj帷 鈍iatu sw鎩 wyrze嬌iony brzuch i odbijaj帷 promienie s這鎍a mas mi窷niow.

John: Ej ty! Tam na Dole malowany dziadku! Przyznawaj si, jeste Kevin Korn?

Facet ku zdziwieniu Johna niczego nie us造sza i jak gdyby nigdy nic szed dalej w swoj stron. Na nieszcz窷cie na Christmana uwag zwr鏂i豉 poka幡a grupka przechodni闚 najwyra幡iej my郵帷 瞠 skoro ten stoi na skraju dachu to chce pope軟i samob鎩stwo, kto nawet zadzwoni po s逝瘺y porz康kowe. Jeden z nich si odezwa, m這dy, wysportowany facet po 20-stce.

Facet: Kole! Wyluzuj, nie musisz skaka!

John: To ty! To ty jeste Korn! To nie m鏬 by nikt inny jak tylko ty! I wcale nie musz skaka, ale je郵i sam tu nie przyjdziesz to w豉郾ie to zrobi i rozbij twoj neandertalsk czaszk, zanim zd捫ysz st康 uciec!

Facet: O co ci chodzi? Chc tylko ci pom鏂!<Facet tymczasem odwr鏂i si na stron i szepn掖 do pobliskiej kobiety by dzwoni豉 do pobliskiego szpitala psychiatrycznego>Z豉 stamt康 i pozw鏊 sobie pom鏂! Nie jestem 瘸dnym Kornem, mam na imi Janusz je郵i jest to dla ciebie wa積e!

John: K豉miesz! Janusz to jak Jean! A wi璚 jeste tym drugim! Cho tu bym m鏬 skopa ci ty貫k!

Carl: John do cholery uspok鎩 si nawet nie wiesz jakie 軼i庵asz na nas k這poty!

John: Jak mam by spokojny jak tam stoi ten Francuz i nie mog go zat逝c?<Odwraca si> Przyjdziesz tu czy nie?!? Zaraz poka輳 ci prawdziwie Francuski j瞛yczek! Tw鎩 j瞛yczek kt鏎ym b璠 tar beton gdy b璠 ci go wyrywa!

Wtem w鈔鏚 t逝mu pojawili si policjanci oraz pracownicy szpitala psychiatrycznego. Mediator policyjny wyj掖 megafon.

Policjant: Prosz pana, prosz zachowa spok鎩, ju id do pana, tylko prosz nie robi nic g逝piego!

John: Ale ja chc tylko Korna i Jeana do cholery! Carl, wybacz ale to jest konieczne.

Nagle John pchn掖 Carla ku przepa軼i i ten spad z budynku, na jego szcz窷cie spad na grup sanitariuszy z psychiatryka nios帷ych nosze i kaftan dla Johna w wyniku czego Carl nie dozna prawie 瘸dnych obra瞠. Sanitariusze za zostali rozgromieni i oszo這mieni.

Policjant: Ty psychopato! Jeszcze jeden ruch i otworzymy ogie! Ekipa ju do ciebie idzie, poddaj si a wszystko b璠zie dobrze!

Grupa policjant闚 ustawi豉 si w zwarty szereg tu ko這 budynku i by豉 gotowa na wypadek gdyby John chcia zrzuci kogo jeszcze.

John: A niech was! Nie mog odpu軼i Kornowi!

W tym momencie John skoczy z budynku i elbow dropem wyl康owa na grupie funkcjonariuszy powalaj帷 wszystkich na ziemi. Natychmiast podbiegli do niego inni policjanci i b造skawicznie zakuli go w kajdany pod gro嬌 rozstrzelania, po chwili John mia te na sobie kaftan i by w drodze do pobliskiego psychiatryka.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Bydgoszcz, szpital psychiatryczny, godzina nieznana.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

John budzi si po鈔odku jakiej sali, po k徠ach porozstawiane s rozk豉dane 堯磬a, na trzech z nich siedz jakie postacie. Jedna z nich ubrana jest niczym XVIII-wieczny Francuski arystokrata, druga wygl康a jak genera wojsk Pruskich a trzecia z kolei ma ca陰 powierzchnie cia豉 zamalowan na bia這 z znakiem zapytania na klatce piersiowej, twarz przykryta jak捷 鄉ietankow chust.

John:Niech to, czy....czy to psychiatryk? Te miejsce gdzie tacy jak ja trac wszystkie swoje umiej皻no軼i ringowe?

Arystokrata:Psychiatryk? A co to takiego? Panie Christman, jest pan teraz z nami i to si liczy. Nie trafi pan tu przypadkiem, 瞠by znale潭 si w tym miejscu trzeba tego bardzo chcie, ty pragn掖e tego ponad wszystko, nawet 篡cie.

John: Czy ja umar貫m? Ja? Cz這wiek kt鏎y pi耩 lat temu w Kapadocji gra ze 鄉ierci w pa雟twa-miasta? Jak to mo磧iwe?

Pruski Genera: Ale nie, 篡jesz pe軟i 篡cia, niestety pod捫asz z陰 drog, szukasz czego co ci si nie przyda, czego czego tak naprawd nie ma.

Bia造 cz這wiek: 01010010000001111010101001011010100101001000010001.

Pruski Genera: Aj, wybacz, on m闚i tylko w systemie zero-jedynkowym. Mia na my郵i to 瞠 my uosabiamy twoje trzy najwi瘯sze pragnienia, chcesz znale潭 trzech ludzi, oto i my, cho nie jeste鄉y prawdziwi. Mo瞠my jednak sprawi by osi庵n掖 to czego pragniesz.

John: A wi璚 chc wygra, po prostu.

Arystokrata: I ju wygra貫 bo nas znalaz貫. Na nic twe poszukiwania twych rywali, ty szuka貫 klucza do zwyci瘰twa, oto i on.

Arystokrata wsta i leniwym ruchem wr璚zy Christmanowi poz豉cany, zdobiony, 鈔edniej wielko軼i klucz.

Pruski Genera: Teraz masz klucz, maj帷 klucz masz wiar w to 瞠 pokonasz nieznane i wygrasz, nie obawiaj si rywali, jeste lepszy. To by by這 na tyle, mam nadziej 瞠 moja prawdziwa wersja nie ma takich dziwnych znajomych, wracaj do siebie.

W tym momencie do Christmana podpe透a....郵imak. Zacz掖 禦udnie wspina si po jego bucie, gdy ju to zrobi nagle Christman straci przytomno嗆 i obudzi si pod wod. Carl szybko go z niej wyci庵n掖 i zaci庵n掖 Johna na brzeg, ten wci捫 pr鏏owa zrozumie co si sta這.

Carl: Matko John, znowu zapomnia貫 瞠 nie umiesz p造wa! I to wszystko przez jedn puszk Pepsi!

John: Pepsi? Czyli to...niewa積e, Carl musimy zrezygnowa z poszukiwa, co mi m闚i 瞠 to nie ma sensu, po prostu po獞iczmy moje akcje, to jest przecie r闚nie wa積e.

Carl: Ale dlaczego? John? Czekaj?

John tymczasem uda si ponownie w stron Bazyliki, czy ta przygoda mu w czym pomo瞠? Kto by to wiedzia, ale Christman wiedzia 瞠 ma ambicje wygra, i zabra komu lizaka.

THE END.