Czy Renee Young powróci do Total Divas? Najle... (zobacz)
PIONIERZY WRESTLINGU #1 - STANISLAUS ZBYSZKO... (zobacz)
Gwiazdor RoH nie przejdzie do WWE, Duża walka... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
EWF Wrestlepalooza CXVI
Autor Wiadomość
Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wrestler: Han Hye Jin
E-fed: Tony Hogański
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2013-07-29, 21:23   EWF Wrestlepalooza CXVI

Z kilkudniowym poślizgiem ogłaszam z wielką radością, że Wrestlepalooza o numerze 116 jest gotowa. Przypadkiem wyszło tak, że to najdłuższa gala roku, nie mam pojęcia dlaczego. Kurczący się roster zaburza trochę jej proporcje - idealną sytuacją jest 6 walk lub więcej na gali, pozwala to z sensem konstruować segmenty między nimi. Teraz było 5, co oznacza, że musiałem wcisnąć więcej segmentów między walkami. Jak informowałem wcześniej pojawiły się też drobne kłopoty. Chciałbym więc podziękować Vaclavowi, K-Pelowi i Grishanowi za ratunek i pomoc w napisaniu walk. Jak zawsze dziękuję też Nasowi. Zapraszam do czytania gali i komentowania! Im dłuższe i bardziej rozbudowane recenzje tym lepiej. Będę wiedział, co się podoba, a co trzeba poprawić. Wymiana zdań, burzliwe dyskusje, kłótnie są jak najbardziej wskazane. Tym razem nie ma Antipaloozy, letnia ramówka WSI24 wycięła programy publicystyczne, program powróci na kolejnej gali. To wszystko!

Wrestlepalooza CXVI

Game, imp. div. avg.

Ostatnio zmieniony przez Robespierre 2013-08-20, 18:28, w całości zmieniany 1 raz  

SR 
Jobber

E-fed: SR-Crazy
Wysłany: 2013-07-29, 23:39   

Pyszna i wspaniala gala, czytalo sie ja naprawde przyjemnie. Motyw MGS przecudowny, szczegolnie Ponury Grabarz i jego Colt byl udany (Shambler w sumie tez).
Szkoda, ze coraz mniej wrestlerow na liscie plac. Smutne to.
Tekst Wrestlepaloozy:
Olaf – Nie jestem ani wrogiem ani przyjacielem. Przybywam ze świata, gdzie takie słowa nic nie znaczą. Spraw bym znów poczuł się chudy i żywy!
Pozdrawiam i prosze o wiecej tak cudownych gal.

Grishan 
Lower Midcarder

E-fed: Franko The Butcher
Wysłany: 2013-07-30, 01:53   

Zaiste, gala jest piękna i wspaniała. Nie ukrywam, że czekałem na nią z utęsknieniem i nie mogłem się powstrzymać od natychmiastowego sprawdzenia wyniku Main Eventu. No a później galę przyswajało się przyjemnie i w dobrym humorze 8-)

Walki czytało się fajnie, i to pomimo przejściowych trudności z ich pisaniem. Najlepszy wydał mi się pojedynek o FTW Title (to już powoli staje się regułą), a tuż za nim, cóż... Main Event. Tak, tak - nie jestem tutaj do końca obiektywny :] A gdybym miał się czepiać na siłę... czy Cross Arm Breaker to nie jest przypadkiem submission?

Kraven jako komisarz zjada Kowalskiego na śniadanie. To pewnie przykre dla Janka, ale jak najbardziej prawdziwe. Intryga z wykorzystaniem fałszywego Shamblera była niezwykle diaboliczna.

Perypetie Vaclava są świetne, a jego feud z Panem Senatorem - wspaniały. Oby sami zainteresowani nie zawiedli z erpami, bo ten konflikt aż się prosi o kolejną epicką walkę w jakiejś ekstremalnej stypulacji.

Trochę smuci brak regularnego napływu świeżej krwi do EWF - może dałoby się wrzucać kolejne "Paloozy" na główną? Po "Kwietniowej Anarchii"odzew był całkiem niezły, więc może warto spróbować?

Motyw z porwaniami trzyma poziom i zatacza coraz szersze kręgi. Ktoś to jeszcze ogarnia? :lol:

Toster pomstujący na Vaclava to mistrzostwo świata. Jego pochwały "powrotu do korzeni" w dolnych rejonach karty również zasługują na... pochwałę ;)

Weronika i Nas to nadal bombowe małżeństwo.

Perypetie Bane'a z arabskim kurierem sprawiły, że przez jakiś czas uśmiech nie schodził mi z twarzy :)

Co z SeBą? Gdzie dopłynął? To nawet ciekawa kwestia jest.

Bidam jest ciągle cudownie niepokojący. Cholera wie, co mu tam chodzi po głowie. Nie mam pojęcia, jak się ta postać rozwinie i właśnie to jest ciekawe 8-)

Rozmowy Crazy'ego i Nasa są równie interesujące, jak ich walki. Może im kiedyś EWF jakąś debatę zorganizuje? Oczywiście kiedy już nasz mesjasz powróci z niewoli.

Cytat gali:

Cytat:
Tony Hogański (spluwa) – Pfu, pfu. Przeklinam imię tego zdrajcy. Damnatio memoriae na jego imię, niech będzie przeklęty, niech spłonie w piekle, niech go Hitler tam czochra, a Stalin smaga batem. Nie wymówię jego imienia.

Tomek94 
Upper Midcarder

Wrestler: Christian, Dana Brooke
Podziękował: 24
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach

Wysłany: 2013-07-30, 10:37   

Eh, poza RPami trochę wysiłku wymagają zawsze komentarze na temat gali, bo tyle się na niej działo, że nie wiadomo od czego zacząć!

Zacny motyw z Vaclavem, przywoływał mi na myśl misje z choćby Splinter Cella, a ja lubiłem tę serię, dlatego te segmenty polubiłem jeszcze bardziej. A scena z Ponurym Grabarzem? Pierwsza klasa. Klasyczny motyw "mógłbym Cię zastrzelić 82 razy, ale zacznę zwlekać, żebyś mógł mi przeszkodzić" połączony z niesamowitym zbiegiem okoliczności złożyły się na świetny segment.

Trochę szkoda, że Franz raczej znika z telewizji, bo trochę rekompensował mi nieobecność SeBy. Co prawda ciężko przebić pamiętną scenę, w której to SeBa chciał przez kraty poczęstować piwem wrestlera-więźnia, ale motyw japka równie zacnie się rozkręcał. No cóż, Ty i Twój brat zawsze będziecie w moim szatanie serduszku.

Mniej niż zazwyczaj małżeństwa Jazzentów (lub Passowskich), ale traktuję to jako zabieg pewnego wyciszenia przed wymuszoną nieobecnością Nasa. Szkoda, że tak się stało, ale każdy czasem musi sobie zrobić przerwę. Wierzę w Twój powrót, stary.

No i prawdopodobnie rzecz wiodąca na przyszłych galach. Motyw porwań początkowo ograniczał się do kręgu okołofrankowego i wydawał się być wyłącznie prywatną sprawą posiadaczy wszystkich mistrzostw poza World Title. Tyle, że coraz więcej nazwisk wkręconych zostaje w ten storyline. Z niecierpliwością czekam na rozwinięcie, bo jest szansa na zrobienie najciekawszej historii ostatnich miesięcy.

Twardą ręką zaczyna rządzić Kraven, jest to nawet rozsądniejsze posunięcie od trochę przyjacielskiego traktowania petentów, jakim raczył nas wcześniej (nawet na początku tej gali). Lubię to!

Walki naprawdę ładne, a ich okoliczności stworzenia pokazują, jak EWF potrafi zmobilizować do pomocy :)

W mojej ocenie ta gala wypadła lepiej od poprzedniej, ale tym samym mój apetyt nadal rośnie i wierzę, że gala w Gdynii utrzyma tendecję zwyżkową. Dobra robota!

Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wysłany: 2013-07-30, 19:13   

Grishan napisał/a:
Trochę smuci brak regularnego napływu świeżej krwi do EWF - może dałoby się wrzucać kolejne "Paloozy" na główną? Po "Kwietniowej Anarchii"odzew był całkiem niezły, więc może warto spróbować?

Pytanie do naszego drogiego administratora :P Faktycznie jednak, takiej biedy rosterowej nie przypominam sobie w historii EWF. Ostatnia akcja promocyjna nie przyniosła niestety masowego napływu debiutantów i szczerze mówiąc nie mam pomysłu jak temu problemowi zaradzić. Na dłuższą metę brak nowych twarzy jest bardzo niezdrowy, bo ile można pisać eRPy o tych samych osobach, co w przypadku tak małego rosteru jest nieuchronne. Pamiętam jak w 2002 roku ktoś się kiedyś obraził, bo dostał 3 razy z rzędu walkę z (chyba) Jupiterem, co spowodowało, że w odpowiedzi ja się obraziłem i EWF prawie padło. Ciekawe kto to był? :P

K-Pel napisał/a:
Trochę szkoda, że Franz raczej znika z telewizji, bo trochę rekompensował mi nieobecność SeBy. Co prawda ciężko przebić pamiętną scenę, w której to SeBa chciał przez kraty poczęstować piwem wrestlera-więźnia, ale motyw japka równie zacnie się rozkręcał. No cóż, Ty i Twój brat zawsze będziecie w moim szatanie serduszku.

Z moich informacji wynika, że Franz wybrał się na urlop i powróci do EWF po wakacjach - choć tego nie gwarantuję. SeBa natomiast zaginął, nie odzywa się i być może rzeczywiście pływa sobie w tej chwili w Obie.

CMPunker
Jobber

Wrestler: CM Punk
E-fed: MN Rater
Podziękował: 3
Wysłany: 2013-07-31, 02:20   

Gala wyśmienita. Zaskakiwała śmiesznymi sytuacjami, dawała nieoczekiwane wyniki. Aż chciało się ją czytać ;)
Najśmieszniejsza sytuacja oczywiście z Vaclavem. Odpowiednie komentarze oraz opisy sprawiły, że śmiałem się z własnej woli ;)
Widzę też, że znany nam dobrze Azjata coraz prężniej rozwija swoje siły w federacji :)
Ogólnie super gala, czekam na kolejne ;d

Vaclav 
Upper Midcarder

Wrestler: Raven, Mick Foley, CM Punk
E-fed: Vaclav
Podziękował: 28

Wysłany: 2013-07-31, 20:20   

Piękna gala! Przepiękna wręcz! Klaskałbym uszami z uznania, ale niestety nie potrafię. Musi wystarczyć pochlebny komentarz. Walki trzymały poziom znakomity, a na szczególne uznanie zasługuje ta o FTW Title. Jak pisał ktoś wcześniej - powoli staje się to już regułą. Main Event też świetny i zapewne sprawił wiele radości jego uczestnikom. Z dumą możecie sobie go wpisać do efedowego CV.

Segi - mnogo ich, mnogo. Parodia MGSa powaliła mnie z kanapy, mistrzowsko ją dopasowałeś do realiów EWF. Castro jako Campbell, Ponury Ocelot i Olaf Ninja niszczą system. Feudy są prowadzone świetnie, a ten z porwaniami nabiera tempa jak serial z HBO. Oby tak dalej!

I K-Pel, nie myl Splintera z serią Metal Gear Solid. W EWF na piedestał wynosi się dzieło Kojimy. :P

Tomek94 
Upper Midcarder

Wrestler: Christian, Dana Brooke
Podziękował: 24
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach

Wysłany: 2013-07-31, 20:54   

Vaclav napisał/a:
I K-Pel, nie myl Splintera z serią Metal Gear Solid. W EWF na piedestał wynosi się dzieło Kojimy.

Toż wiem, że byłeś Solid Snakiem, ale by mi MGS nie pasował do koncepcji jaką obrałem w komentarzu :)

Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wysłany: 2013-07-31, 21:25   

To był "Vaclav Gear Solid: Pig Eater" na tej gali. Teraz powinien sobie zmienić theme na pieśń z MGS3, tylko że zamiast "Snake Eater" będzie kobita śpiewać "Pig Eater".

Odnośnik do Youtube

Przemk0 

Wrestler: Bam Bam Bigelow
E-fed: Szakal, Chris More Attitude
Podziękował: 20
Podziękowano mu 10 razy w 3 Postach
Wysłany: 2013-08-02, 12:22   

Robespierre napisał/a:
Grishan napisał/a:

Pytanie do naszego drogiego administratora :P

Poszło na główną, bo fakt sytuacja nie jest zbyt komfortowa.

http://www.attitude.pl/ne...tlepalooze.html

Bidam

Wysłany: 2013-08-11, 19:59   

Zachwycająca gala, pełna emocji na najwyższym poziomie, cudownego humoru i czułej opieki sił opatrznościowych. Chciałbym szczególnie zwrócić uwagę, jak wszyscy zresztą, na segmenty z MGSa i popieram petycję by Vaclav zmienił theme na "Pig Eater", to do niego pasuje. Szkoda Nasa, mam nadzieję, że wróci szybko, bo rebelianci syryjscy nie wyglądają na miłych kolesi. Dziękuję za piękną Paloozę i proszę o jeszcze. <3

Odpowiedz do tematu