Czy Renee Young powróci do Total Divas? Najle... (zobacz)
PIONIERZY WRESTLINGU #1 - STANISLAUS ZBYSZKO... (zobacz)
Gwiazdor RoH nie przejdzie do WWE, Duża walka... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
EWF Wrestlepalooza CXVIII
Autor Wiadomość
Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wrestler: Han Hye Jin
E-fed: Tony Hogański
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2013-09-19, 20:58   EWF Wrestlepalooza CXVIII

Jest taki dzień, w którym kolejne wydanie Wrestlepaloozy zostaje opublikowane. Z radością donoszę, że Wrestlepalooza numer 118 jest oficjalnie gotowa. Tym razem, w przeciwieństwie do poprzedniej, proces jej produkcji nie był taki sprawny, a to z uwagi na moje ograniczenia czasowe. Cieszmy się jednak, że gala jest i że EWF istnieje. Dziękuję K-Pelowi, Grishanowi i Vaclavowi za pomoc w produkcji gali. Bez ich wsparcia byłoby mi bardzo trudno. Jak zawsze proszę o komentarze i recenzje. Im bardziej rozbudowane i im ich więcej tym lepiej. Po napisaniu gali lubię sobie je poczytać, wiem wtedy że całe to pisanie nie idzie na marne i że jest w tym naszym EWF jakiś sens. Nie ociągajcie się więc zbytnio, bo radosny prezes to radosne i częste gale. Zapraszam do lektury.

Wrestlepalooza CXVIII

Game, imp. div. avg.

Ostatnio zmieniony przez Robespierre 2013-10-15, 21:13, w całości zmieniany 1 raz  

Grishan 
Lower Midcarder

E-fed: Franko The Butcher
Wysłany: 2013-09-19, 23:39   

Bardzo zacna gala. Zorganizowanie jej pod koniec lata w nadmorskiej miejscowości zapewniło specyficzny klimat, który ciągle wyczuwało się w trakcie lektury. Szczerze mówiąc, ciężko napisać tutaj coś szczególnie odkrywczego - to po prostu kawał porządnej "Paloozy". Budowane z mozołem od dłuższego czasu wątki na tej gali są budowane dalej. Konflikt pomiędzy Vaclavem i Szakalem trwa (wspinaczka Pana Senatora była niezwykle epicka, tak samo jak konfrontacja na szczycie latarni morskiej). Motyw z AMVV jest wzbogacany o coraz to nowe wątki i mam szczerą nadzieję, że dożyjemy Wielkiego Finału :D "Gul u Ghula" jak zwykle przeuroczy. Walki na poziomie (wysokim, rzecz jasna). Komentarz nie zawodzi. Bubba drąży. Crazy szuka wyzwania. Gangsta wpada na chwilę. Młodzi zawodnicy powoli zadomawiają się w EWF. Wszystko jest piękne i na swoim miejscu.

Więc o czym tu jeszcze pisać? :)

Cytat gali:

Cytat:
Ghul – Wiesz co Antoni Gucwiński zawsze powtarzał?

SR-Crazy – Nie. Co takiego?

Ghul (zagląda do swojego pustego kufla) – Też nie wiem, ale pewnie coś o zwierzętach.

Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wrestler: Han Hye Jin
E-fed: Tony Hogański
Wysłany: 2013-09-25, 17:11   

Mała ilość recenzji rani me serce. Chcecie żeby na najbliższej gali atak terrorystów zabił wszystkich zawodników EWF?

Prinse 
Jobber

Wrestler: Brock Lesnar,Kurt Angle,Y2J
E-fed: Żubr
Podziękował: 4
Wysłany: 2013-09-25, 20:07   

Mi osobiście zabrakło słów taka jest ta gala dobra,ale jak trzeba to trzeba.Najlepsza walka według mnie to Rekonstrukcja match.Świetne akcje,trzymająca w napięciu i z genialnym motywem studni.Najlepszy segment komediowy to był zdecydowanie Gul u Ghula.Sam motyw wywiadu z automatem do coli był sam w sobie tak abstrakcyjny i tak w stylu Pythonów że bawił niemal do łez. :D A same łzy ze śmiechu przyniosło mi wspomnienie walki automatu ze sprzątaczką o pas Dark Dywizji.I oczywiście cieszy mnie push dla mojej postaci :grin: Mam nadzieję że kolejna Palooza ujrzy światło dzienne bardzo szybko.

Vaclav 
Upper Midcarder

Wrestler: Raven, Mick Foley, CM Punk
E-fed: Vaclav
Podziękował: 28
Wysłany: 2013-09-25, 20:11   

Ludzi zamurowało - taka gala. Znaczy się, bardzo dobra. Tu nie ma zbytnio co pisać, bo jak zawsze: segi fajne, walki fajne. Motyw z rozbitym helikopterem to miazga bookerska. Ten rozmach, te emocje... Z akcji wrestlingowych wyróżniam Otchłań smutku wprost do morza. Walki najlepsiejsze to ta o FTW (co stało się regułą) i ME. Szkoda, że się nie udało... może następnym razem. Żal budzi tak szybkie zakończenie motywu z PCW Polish title.Ogółem roster trzyma wyrównany poziom i nie zdziwiłbym się, jak w większości walk decydują ułamki ułamków przy ocenach rpów.

Tomek94 
Upper Midcarder

Wrestler: Christian, Dana Brooke
Podziękował: 24
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach

Wysłany: 2013-09-25, 21:12   

A ja oniemiałem z oburzenia. Poczułem się jakbym oglądał drugi raz Over The Edge 1999, co jest o tyle dziwne, że tamtej gali nie widziałem ani razu. Umierają cztery kluczowe dla obecnego EWF postaci, a gala jak gdyby nigdy nic prze dalej! Nie zdziwię się, gdy bhutańska żona Ponurego Grabarza nie zezwoli na wprowadzenie wyżej wymienionego do EWF Hall Of Fame...
Na całe szczęście wszyscy są cali i zdrowi (prócz 30-letnich młodzieńców pilnujących dostępu do latarni morskiej), w innym wypadku moje serce by pękło. Tak z rozpaczy, bo z dumy pękało już na tej gali. Z dumy, że jestem elementem EWF. Myślę, że federacja powinna pomyśleć o kolejnej organizacji w plenerze, bo na tej Paloozie klimat był niesamowity. Miły odpoczynek od zamkniętych hal, w których przeważnie pracujemy. Wiem, że nadchodzi jesień, niekorzystna aura, a pieniądze nie leżą na ziemi i co galę na Karaiby, tudzież Wyspy Polinezji jeździć nie możemy, ale raz na jakiś czas miło pognębić rywala na świeżym powietrzu.
Zastanawia mnie co jeszcze wymyślą Szakal i Vaclav. Po rozmachu dotychczasowych ich podchodów obawiam się (lub mam nadzieję), że prowadzi to wszystko do starcia rodem z Dragon Balla, jakieś kratery na tysiące kilometrów, liczne ofiary, kule energii itp.
To dobrze, że AMVV przystąpił do takiej ofensywy. To znak, że cały ten storyline nie ma prawda wygasnąć gdzieś z boku, a jego rozwiązanie kopnie niejednego w mordę z glana.
Ciekawią omamy ekipy Franka... chociaż może to nie były omamy... ale w takim razie czemu Bidam niczego nie widział... zastanawiające...
Bardzo ładna gala na zakończenie lata, będę tęsknił za latem, ale też za EWF, to pierwsze wróci za jakieś 9 miesięcy, a to drugie na szczęście już niebawem. Nie mogę się doczekać!

Bidam

Wysłany: 2013-09-29, 20:44   

Wrestlepalooza była wspaniałą ucztą wrestlingowej rozrywki na najwyższym poziomie. Komisja znów zachwyciła, a sprzedawanie Roberta przez posła Cezarego nigdy się nie znudzi. Wątki MGSowe, wspinaczka po latarni jak zawsze na wysokim poziomie. Nikt jeszcze nie pogratulował Vaclavowi ojcostwa - gratuluję, to wielka chwila, obyś sprostał wymaganiom i Twoje dziecko rosło zdrowo, uznaj je za swoje. Inaczej senator Szakal to wymusi. Wątek z AMVV rozwinął się pięknie. Katastrofa śmigłowca cudnie rozpisana - już myślałem, że będę musiał pisać żałobnego eRPa ku pamięci druha Franko, ale na szczęście skończyło się dobrze. Rekonstrukcja match i main-event na niezmiennym wysokim poziomie. Dziękuję za galę i proszę o kolejne. <3

Odpowiedz do tematu