Czy Renee Young powróci do Total Divas? Najle... (zobacz)
PIONIERZY WRESTLINGU #1 - STANISLAUS ZBYSZKO... (zobacz)
Gwiazdor RoH nie przejdzie do WWE, Duża walka... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Ogłoszenia grudniowe
Autor Wiadomość
Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wrestler: Han Hye Jin
E-fed: Tony Hogański
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2013-12-04, 21:35   Ogłoszenia grudniowe

Rozpoczął się sezon adwentowy, który dotarł także do EWF. Karty na najbliższą galę na razie nie będzie. Z różnych względów grudzień nie jest okresem sprzyjającym działalności naszego e-fedu. Dobrze się więc składa, że akurat w grudniu odbywa się gala wręczenia Felków. Nominacje i wszystkie sprawy związane z głosowaniem pojawią się w przyszłym tygodniu (jeśli nagle nie umrę). W związku z Felkami mam też garść ogłoszeń:
1. Najbliższa pełnoprawna Wrestlepalooza planowana jest na Trzech Króli. Jeśli jednak ktoś ma wielkie ciśnienie, chęć i nieodpartą ochotę na napisanie eRPa to mogę na gali rozdania nagród zrobić jakieś dark matche. Zaznaczam jednak, że będą to jedynie dark matche, o żadnych pełnoprawnych walkach nie ma mowy. Zgłoszenia chętnych przez PW. Ewentualna lista walk pojawi się za tydzień.
2. Na stronie EWF, w dziale historia, znajduje się podsumowanie wszystkich dotychczasowych edycji Felków (leży tam już nawet od roku). Z radością przyjmę propozycję na nowe kategorie (już nawet napływają) i ewentualne pomysły na urozmaicenie gali.
3. W związku z kategorią "Najlepsza akcja roku" możecie wykazać się aktywnością i zgłaszać swoich kandydatów. Kiedyś była to chyba nagroda za finisher, a obecnie przerodziła się w nagrodę za jakiś arcyciekawy i interesujący moment w czasie walki lub też gali. Propozycji oczekuję nie na PW, lecz w tym temacie (żeby nie było zbędnych powtórek). Zgłaszajcie według następującego schematu:
- Vaclav wpierdalający mini-świnię, Kwietniowa Anarchia VI, 28.04.2013
- czołowe zderzenie wołgi Bidama i syrenki Szakala, Złomowisko match, Wrestlepalooza CXI, 17.02.2013
To w zasadzie tyle. W ciągu najbliższych 6 dni jestem trudno osiągalny, a więc proszę nie bombardować mnie mnóstwem wiadomości. Jedna, ale większa, w zupełności wystarczy. Odpowiem w wolnej chwili, czyli pewnie w przyszłym tygodniu. Dziękuję za uwagę.

Odpowiedz do tematu