Czy Renee Young powróci do Total Divas? Najle... (zobacz)
PIONIERZY WRESTLINGU #1 - STANISLAUS ZBYSZKO... (zobacz)
Gwiazdor RoH nie przejdzie do WWE, Duża walka... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
EWF Wrestlepalooza CXXII
Autor Wiadomość
Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wrestler: Han Hye Jin
E-fed: Tony Hogański
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2014-01-25, 20:43   EWF Wrestlepalooza CXXII

Jako, że za chwilę mecz, to nie będzie zbędnego pieprzenia w temacie z galą. Tak, Palooza 122 już jest - hura! Tak miała być kilka dni temu, ale wpadła w poślizg - buuu! Miała być nawet wczoraj, zawiodłem - buuuu! Tak, jestem niepocieszony brakiem kilku eRPów. Jak zawsze liczę na wybrednego i niewybredne komentarze. Kochajcie EWF, bo ma w zwyczaju tak szybko odchodzić, a zamiast pisać te wszystkie eRPy i gale można przecież robić coś ciekawszego, np. nauczyć się indonezyjskiego. W skrócie - chcę widzieć komentarze, chcę widzieć dyskusje i zwyczajne oceny gali. Bal pretendentów był ładny, segmentów było dużo, ale nie jest to najdłuższa gala po reaktywacji. Dziękuję Grishanowi i Vaclavowi za pomoc w pisaniu walki. Zapraszam do lektury.

Wrestlepalooza CXXII

Game, imp. div. avg.

Ostatnio zmieniony przez Robespierre 2014-03-11, 22:43, w całości zmieniany 1 raz  

SR 
Jobber

E-fed: SR-Crazy
Wysłany: 2014-01-25, 20:46   

Bardzo piękna gala!

Grishan 
Lower Midcarder

E-fed: Franko The Butcher
Wysłany: 2014-01-26, 19:50   

Gala zaiste jest piękna i godnie wprowadza EWF w nowy rok. Moją uwagę przykuły trzy walki: ta o Puchar Szczęściarza która jest naprawdę radosną rozpierduchą, Escape The Pit która jest pięknym pokazem brutalności do której tylko zawodnicy EWF są zdolni, i epicki Browar Match który jest chyba najlepszy z wyróżnionej trójki. Poza tym świetnie spisał się Toster, po którym zawsze spodziewamy się wiele (i zazwyczaj nie jesteśmy zawiedzeni). Cóż jeszcze? Bal był niezwykle sympatyczny i dekadencki, z grubsza czegoś takiego oczekiwałem. Konflikt pomiędzy Nasem i Franko pięknie nam rozkwita, chociaż wolałbym jednak zobaczyć erpa swojego oponenta ;) Roster federacji się skurczył, a to zawsze powód do frasunku. A Vaclav w "raju" był przezacnym motywem.

Skoro już o Wrogu Ludu mowa, cytat gali:

Cytat:
"Vaclav do samozwańczego prezesa Związku Wrestlerów Polskich, Don Sredra. Ty, samozwańczy prezesie, diable meksykański, przeklętego diabła bracie i towarzyszu, samego Lucyfera sekretarzu. Jaki z ciebie do diabła prezes, jeśli nie umiesz gołą dupą jeża zabić. Twoi związkowcy zjadają czarcie gówno. Nie będziesz ty, sukin ty synu, Vaclava pod sobą mieć, walczyć będę z tobą ziemią i wodą, kurwa twoja mać. Kucharzu ty babiloński, kołodzieju macedoński, piwowarze jerozolimski, garbarzu aleksandryjski, świński pastuchu Wielkiego i Małego Egiptu, świnio armeńska, podolski złodziejaszku, kołczanie tatarski, kacie kamieniecki i błaźnie dla wszystkiego co na ziemi i pod ziemią, szatańskiego węża potomku i chuju zagięty. Świński ty ryju, kobyli zadzie, psie rzeźnika, niechrzczony łbie, kurwa twoja mać. O tak ci Vaclav pisze, plugawcze. Nie będziesz ty nawet moich świń wypasać, a co dopiero prezesem mojego związku być. Podpisano: Vaclav, prawdziwy prezes Związku Wrestlerów Polskich".

Nie ma to jak klasyka, w tym przypadku nieco podrasowana :D Jak się tak zastanowić to w Vacku jest coś z Kozaka Zaporoskiego - mam na myśli zarówno styl bycia, jak i stosunek do spożywania trunków :D

Prinse 
Jobber

Wrestler: Brock Lesnar,Kurt Angle,Y2J
E-fed: Żubr
Podziękował: 4
Wysłany: 2014-01-26, 20:13   

Oj piękna gala to trzeba przyznać.Walki na standardowym dla EWF poziomie czyli bardzo wysokim.Tak jak Grishan, uważam że to Main Event był najlepszym starciem z wszystkich. Również spodobała mi się bardzo walka o Puchar Szczęściarza i to nie tylko z powodu rezultatu.Myślę że dobrym pomysłem byłoby nadanie Vaclavovi gimmicku kozaka :D

Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wysłany: 2014-01-26, 21:52   

Wszystkich zainteresowanych informuję, że karta będzie jutro - no chyba, że umrę, wtedy nie będzie ani karty ani EWF. Inna informacja: jeśli ktoś może poświęcić chwilę wyższemu e-fedowemu dobru to proszę takiego chętnego o kontakt przez PW (chodzi o pomoc przy "pokolorowaniu" pewnej archiwalnej gali). Więcej komentarzy piszcie, bo się obrażę.

Vaclav 
Upper Midcarder

Wrestler: Raven, Mick Foley, CM Punk
E-fed: Vaclav
Podziękował: 28
Wysłany: 2014-01-29, 16:23   

Gala ta stanowi znakomite otwarcie nowego roku w EWF. Segmenty jak zwykle ciekawe, a czasami i trzymające w napięciu oraz nasuwające więcej pytań niż mamy do dyspozycji odpowiedzi. Przebieg wydarzeń na balu pretendentów to wciągająca lektura. Pochwalić należy jasny i klarowny podział na tych dobrych, niezdecydowanych i złych. Segmenty osadzone na terenie hali dobrze rozbudowywały poszczególne wątki. Słów pochwały nie może zabraknąć dla zaprezentowanych walk. Cieszyć powinno to, że walka w ringu bez dodatkowych atrakcji (przynajmniej w większym wymiarze) może przykuwać uwagę tak, jak gimmick matche. Ową walką była oczywiście batalia o Puchar Szczęściarza. Zaś wspomniane walki okraszone dawką hardcoreru - Escape from the pit oraz Browar match w pełni ukazały czar EWF. W moim skromnym mniemaniu pojawił się też pierwszy kandydat do akcji roku - połowiczne ukrzyżowanie Nassa. Zaleca się kontynuacje prac.

Bidam

Wysłany: 2014-02-10, 01:38   

Coś mało komentarzy, więc może się wypowiem. Gala była przyjemnym otwarciem roku, a bal pretendentów był wręcz zachwycający. Każdy, kto się liczy w polskiej śmietance towarzyskiej musiał tam być, to z pewnością było wydarzenie roku. Z walk najlepszy Escape the Pit match, czuć było wielką złość i napięcie między zawodnikami. Browar match był świetnym dopełnieniem gali i trzymał wysoki poziom main-eventów EWF. W segmentach niezastąpiona była WAMP, a Tony Hogański jest wciąż w wysokiej formie. <3

SSAN-jak-rzeka
Jobber

Wysłany: 2014-02-11, 08:57   

Ja odchodzę.

Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wysłany: 2014-02-11, 22:59   

SSAN-jak-rzeka napisał/a:
Ja odchodzę.

Nie rób tego, WAMP będzie płakać :(

seba 
Lower Midcarder

E-fed: SeBa
Podziękował: 46
Wysłany: 2014-02-11, 23:04   

SSAN-jak-rzeka napisał/a:
Ja odchodzę.

Feldmarszałkowi będzie smutno :/

Grishan 
Lower Midcarder

E-fed: Franko The Butcher
Wysłany: 2014-02-12, 13:13   

Franko się ucieszy. Nie dawaj mu powodów do satysfakcji ;)

Odpowiedz do tematu