Czy Renee Young powróci do Total Divas? Najle... (zobacz)
PIONIERZY WRESTLINGU #1 - STANISLAUS ZBYSZKO... (zobacz)
Gwiazdor RoH nie przejdzie do WWE, Duża walka... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Felki 2013
Autor Wiadomość
Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wrestler: Han Hye Jin
E-fed: Tony Hogański
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2014-01-03, 21:32   Felki 2013

Gala wręczenia Felków już jest! Nie mam zbyt wiele do przekazania, więc moje komunikaty będą krótkie. Pierwotnie planowałem, że gala powinna się pojawić na początku tygodnia, niestety doznała ona drobnego poślizgu. Gratuluję wszystkim laureatom nagród i zapraszam do czytania. Jak zawsze też proszę o komentarze, możecie sobie nawzajem poskładać gratulacje. Mam nadzieję, że za rok znów uda nam się zorganizować kolejne Felki. W nowym roku życzę dużej ilości dobrych eRPów, gal, a EWF trwania. Radzę też zajrzeć do tematu z kartą, gdzie doszło do kilku zmian i korekt.

Felki 2013

Game, imp. div. avg.

Ostatnio zmieniony przez Robespierre 2014-01-25, 20:45, w całości zmieniany 1 raz  

seba 
Lower Midcarder

E-fed: SeBa
Podziękował: 46
Wysłany: 2014-01-03, 22:33   

Felki bardzo przyjemnie się czyta ale pozostaje jednak gorycz porażki z braku jakiejkolwiek statuetki mam takie przeczucie że SeBa i Nas dostaną jakąś walkę drużynową na którejś z przyszłych gal :)

SSAN-jak-rzeka
Jobber

Wysłany: 2014-01-03, 23:34   

seba napisał/a:
mam takie przeczucie że SeBa i Nas dostaną jakąś walkę drużynową na którejś z przyszłych gal

Bardzo chętnie, piszę się nawet na dłuższą współpracę, o ile Robespierre nie ma nic przeciwko. Jestem na pewno lepszym mentorem niż ci z którym miałeś do czynienia. :)

seba 
Lower Midcarder

E-fed: SeBa
Podziękował: 46
Wysłany: 2014-01-03, 23:40   

tak więc musimy poczekać czy Game da pozwolenie na naszą współpracę :)

The Icon 
Jobber

Wrestler: The Rock
E-fed: Johnny Thornpike
Wysłany: 2014-01-04, 01:04   

Czytając Felki, galę, która nie jest galą. Gale, która nagradza za wytrwałość, poświęcenie czasu i w ogóle pomysłowość dochodzę do jednego wniosku. Cieszę się że mogłem powrócić i być częścią tego projektu. Na razie małą częścią, pewnie nic nie znaczącą, ale jednak częścią.

Świetna robota!

SR 
Jobber

E-fed: SR-Crazy
Wysłany: 2014-01-04, 19:22   

Game rozdający ordery, kto by się spodziewał, że on jeszcze żyje? Medal Kraba?
Ciekawe jak rozwinie się wątek z Vaclavem zrywającym wybory.
Piękne były wiersze Szakala.

Grishan 
Lower Midcarder

E-fed: Franko The Butcher
Wysłany: 2014-01-04, 23:21   

Udane i przyjemne w odbiorze podsumowanie roku (sezonu?). Powroty jak zawsze cieszą, ale szkoda, że Rottweiler wpadł tylko na chwilę (coś czuję, że jego powrót "na pełny etat" wprowadziłby sporo, jakby to ująć... ożywienia ;) ). Zadziwiająco szybko zleciał ten rok i mam nadzieję, że z kolejnym będzie podobnie, doczekamy się podobnej ilości gal i następnej edycji "Felków". Czego sobie i Wam życzę :)

Prinse 
Jobber

Wrestler: Brock Lesnar,Kurt Angle,Y2J
E-fed: Żubr
Podziękował: 4
Wysłany: 2014-01-05, 22:07   

Gratulacje dla zwycięzców! Rozdanie Felków moim zdaniem lepsze niż ostatnia edycja.Mam nadzieję że motyw Szakala wieszcza zostanie rozwinięty. Tak przy okazji nagrody za nie spóźnianie się zostaną zapisane w historii czy mają tylko znaczenie symboliczne?

Anapolon 
Midcarder

Wrestler: Kevin Steen | Damien Sandow
E-fed: Bane
Podziękował: 13
Wysłany: 2014-01-06, 01:59   

Czy Nagroda imienia Dark Avengera to felek zrobiony z opony?

Gala jak zwykle świetna. ;)

Vaclav 
Upper Midcarder

Wrestler: Raven, Mick Foley, CM Punk
E-fed: Vaclav
Podziękował: 28

Wysłany: 2014-01-06, 13:55   

Gratuluje laureatom Felków, w tym sobie. Felki 2013 to była ciekawa lektura, cieszy jeden powrót. Smuci brak drugiego. Wreszcie słowo Extreme w nazwie federacji zostało docenione i bardzo mi przyjemnie, że to mej postaci przypadła inauguracja tego Felka. Miłym bonusem jest Felek za najlepszy storyline, a także akcje roku. Drugie miejsce w klasyfikacji Top 12 to lekkie zaskoczenie, tyle dobrych walk było do wyboru. I tu jest jeden zgrzyt - dziwi mnie nieobecność na tej liście explosion matchu z Damaszku, który był moim osobistym faworytem w całym zestawieniu. Ludu EWF, jak mogłeś nie docenić takiego klasycznego death matchu...

Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wrestler: Han Hye Jin
E-fed: Tony Hogański
Wysłany: 2014-01-06, 23:31   

Prinse napisał/a:
Mam nadzieję że motyw Szakala wieszcza zostanie rozwinięty.

Szakal to uznanej klasy poeta od 2002 roku. Polecam jego legendarny tomik wierszy "Halogen".

Prinse napisał/a:
Tak przy okazji nagrody za nie spóźnianie się zostaną zapisane w historii czy mają tylko znaczenie symboliczne?

Zrobię odpowiednią adnotację w rosterze.

Anapolon napisał/a:
Czy Nagroda imienia Dark Avengera to felek zrobiony z opony?

Nie. To normalny, ładny Felek. Można postawić sobie nad kominkiem.

Anapolon napisał/a:
Gala jak zwykle świetna. ;)

Jak świetna, to czas już wrócić ;)

Vaclav napisał/a:
Ludu EWF, jak mogłeś nie docenić takiego klasycznego death matchu...

Lud wzgardził tym pojedynkiem zdecydowanie.

SSAN-jak-rzeka
Jobber

Wysłany: 2014-01-07, 00:06   

Gala (dosłownie gala) dobrze napisana. Bez zbędnych ceregieli i nieistotnych pierdów. Dla urozmaicenia mogłaby wystąpić jakaś cyrkowa trupa, ale niektóre wyniki były żywym cyrkiem, toteż na brak rozrywki specjalnie nie będę narzekał. Chociaż niektóre to może zbyt radykalny sąd, przeczytałem je jeszcze raz, na spokojnie i można powiedzieć, że nieliczne. W kategorii storyline roku mianowicie. Rozumiem, że feud Seba vs Franz to materiał na potężny rozpierdol, ale nie wydaje mi się żeby była w nim stoczona choć jedna walka. Fakt że wyprzedzili konflikt Bane vs Franko (top 3 roku na 100%), a także feud Nasa ze Scytherem - też top3 roku, kurwa, abstrahując już od tego, że byłem jego częścią, ale w jego wyniku karierę zakończył zawodnik, którego wybraliście na wrestlera dekady, przez długi czas był właściwie najważniejszym konfliktem w federacji i w jego ramach stoczono naprawdę dobre, wyrównane walki. Zamiast tego jest Franz vs. Seba. I konflikt o władzę, który owszem, ma swój urok, ale są w niego zaangażowani właściwie tylko non-wrestlerzy. Szakal vs. Vaclav nie śledziłem, ale spoko, domyślam się że miało to jakieś plusy.

Tyle miałem do powiedzenia, oby następny rok był bardziej owocny tj. aby było więcej nominowanych.

Bidam

Wysłany: 2014-01-13, 00:02   

Dziękuję z całego czarnego serca za wszelkie oddane głosy. Bidam się wzruszył.

Scythe 
Upper Midcarder

Wrestler: Sasha Banks, KO, Hall, Savage
E-fed: Scy The Rampage
Podziękował: 3
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2014-04-03, 15:51   

No cóż...lepiej późno, niż wcale. ;) Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie głosy w kategorii "Najlepszy wrestler dekady", gdyż jest to dla mnie niesamowite wyróżnienie i wzruszające zwieńczenie mojej e-fedowej kariery. :) Myślę, że to najważniejsza nagroda w całym moim dorobku, przebijająca nawet EWF World Title, bo jednak wrestlerem dekady nie zostaje się codziennie. Jeszcze raz bardzo dziękuję i gratuluję wszystkim pozostałym zwycięzcom innych kategorii. Chciałbym również przeprosić Game'a za moją niedyspozycję, która doprowadziła do nieobecności podczas rozdania Felków, ale niestety natłok spraw i problemów w życiu prywatnym okazał się barierą nie do przeskoczenia. Pozdrawiam wszystkich e-fedowiczów i życzę dalszych sukcesów, oraz dobrej zabawy w przyszłości. Trzymajcie się! :)

Odpowiedz do tematu