Czy Renee Young powróci do Total Divas? Najle... (zobacz)
PIONIERZY WRESTLINGU #1 - STANISLAUS ZBYSZKO... (zobacz)
Gwiazdor RoH nie przejdzie do WWE, Duża walka... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Przygody "biznesmena"... Epizod #2
Autor Wiadomość
Giero 
Main Eventer
Certyfikowany G

Wrestler: AJ Styles
Podziękował: 13
Podziękowano mu 2 razy w 2 Postach

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2015-06-09, 19:40   Przygody "biznesmena"... Epizod #2

3.05.2015, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zaglądamy na konferencję prasową zorganizowaną tuż po gali EWF HD "Dżihad". Don Camillo wraz ze swoją lewą ręką - Stefano siada przy stole i czeka na pytania. Jako, że te nie pojawiają się, zaczyna przemowę...

Don Camillo: Co tak cicho siedzicie? Właśnie powinniście stać i bić prawa dla nowej generacji zawodników EWF. A może jesteście zaskoczeni w jaki sposób pokonałem tego Nekro... Nekrop... Ma che cazzo, nigdy się nie nauczę tego imienia! W każdym razie on jest teraz nieważny! Nieważni są tacy looserzy jak on, czy Wy! To ja właśnie jestem w centrum zainteresowania i to mnie musicie słuchać! I oto mi właśnie chodziło! Pokazałem Wam wszystkim, że Don Camillo to duże zagrożenie dla starego pokolenia Extreme Wrestling Federation. Rozmawiałem z Felipe Castro tuż po walce i już wiem, że na EWF Wrestlepalooza CXXVI w Gdańsku 21 czerwca zawalczę o EWF D-Evolution Championship w Ladder Matchu! Dlatego lepiej napawajcie się tym, że możecie właśnie mnie obserwować... bo niedługo będę nowym D-Evolution Championem! Spowoduję, że cała moja familia z Neapolu będzie ze mnie dumna! A cały świat będzie mówił o mnie jak o swoim guru!

Don wyjął cygaro, zapalił i opuścił salę...

--------------------------------------------------------------------

5.05.2015, Neapol, Włochy

Hera, koka, hasz, LSD... aaach jestem w swoim żywiole. W końcu mogę odreagować po tym piekielnym Arabian Deathmatchu. Mam nadzieję, że nigdy więcej nie zawalczę w tego typu walce. Za półtora miesiąca będzie jednak niewiele lepiej... Ladder Match i trzech przeciwników. Nie oszczędzają mnie w EWF... ale w sumie dobrze. Mogę się wyżyć raz na jakiś czas...

Jak zwykle ktoś wchodzi bez pukania...

Don Camillo: Stefano, do kurwy nędzy, ile razy Ci mówiłem byś pukał?!

Ale to nie Stefano... to Quentin!

Quentin: Przepraszam, przeszkadzam?

Don Camillo: Nie, nie... siadaj. Myślałem, że to Stefano...

Quentin: Gratuluję. Słyszałem o Twojej wygranej walce w tym... restlingu? <Kiwnąłem głową> Opłaca się wypluwać flaki w tym? Słyszałem, że to udawane...

Don Camillo: Czy to w jaki sposób załatwiłem tamtego kolesia w Twoim klubie było udawane? <Nie odpowiedział> No właśnie. Wrestling to sport jak każdy inny... krew którą tracimy w ringu nie jest udawana... jest w stu procentach prawdziwa.

Quentin: Tak właściwie... to dobrze, że wspomniałeś o tym niezbyt miłym incydencie. Przyszedłem Cię przeprosić i jednocześnie upewnić się, czy mam jakąś szansę na rozpoczęcie z Tobą współpracy... w końcu nie uzgodniliśmy kilku ważnych spraw. Między innymi nie ustaliśmy ceny za kokę którą macie mi dostarczać...

Don Camillo: Myślę, że możemy się łatwo dogadać...

Quentin wyjął z marynarki i rzucił na stół plik pieniędzy, na oko z 10000 euro. Nic nie powiedziałem, więc Quentin rzucił kolejny plik... nadal siedzę cicho, może przyjąć to już? Nieeeee.... jest trzeci plik...

Don Camillo: Myślę, że tyle na start wystarczy.

Quentin: Świetnie <uśmiechnął się>, czyli jesteśmy partnerami biznesowymi! Mam nadzieję, że dość szybko dostanę pierwszy towar...

Don Camillo: Proponuję najpierw spróbować, byś nie żałować...

Niczym prawdziwy gospodarz wyjąłem z szafki pod biurkiem woreczek z moim ukochanym, białym proszkiem i wyjąłem dwie rurki. Najpierw Quentin sięgnął i wciągnął dość sporo... po chwili ja. Obydwaj poczuliśmy się wystarczająco wyluzowani...

Quentin: Wiesz, jak będzie nam się dobrze współpracować to możesz w zamian wpadać do mojego klubu i pukać laski jakie chcesz i ile chcesz, za darmo.

--------------------------------------------------------------------

7.06.2015 Neapol, Włochy

Dwa tygodnie do mojego wielkiego debiutu ja głównej gali Extreme Wrestling Federation. EWF Wrestlepalooza CXXVI, Gdańsk, 21 czerwca 2015. W pocie czoła trenuję przed kolejną walką. Postanowiłem nieco ulepszyć swój moveset. Dodałem kilka fajnych akcji, których właśnie wykonuję...

- Patrz, Go To Sleep! - zawołałem do Stefano.

- Znakomita akcja szefie! - odkrzyknął.

Pin 1... 2... 3! Tak jest Panowie! Przyszły EWF D-Evolution Champion w formie! Ale czas wyłączyć konsolę...

- Przygotowany jest pierwszy transport do Quentina?

- Dokładnie z 21 na 22 czerwca przyjedzie do niego klubu w Turcji nasz wysłannik - Alberto. Wszystko jest gotowe.

- Doskonale! Czyli będziemy mieli podwójny powód do świętowania: moją wielką wygraną w Gdańsku i pierwszy akcent współpracy z Quentinem. Lepiej szykuj na ten dzień sporą ilość szampana Stefano...

Grishan 
Lower Midcarder

E-fed: Franko The Butcher
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2015-06-09, 20:31   

Sympatycznie jest, ale krótko - za krótko, żeby uznać to za naprawdę porządnego erpa. Mogę się tylko domyślać, że nie narzekasz ostatnio na nadmiar wolnego czasu, ale fakt pozostaje faktem - trzeba dłużej i mocniej, żeby wybić się w EWF ;)

Tak czy siak, fajnie się czytało :)

SR 
Jobber

E-fed: SR-Crazy
Wysłany: 2015-06-15, 22:22   

Trochę się bardziej rozpisać i będzie ok!

Giero 
Main Eventer
Certyfikowany G

Wrestler: AJ Styles
Podziękował: 13
Podziękowano mu 2 razy w 2 Postach

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2015-06-15, 22:42   

Dzięki Panowie. Mam w końcu wakacje, więc postaram się dłuższe RPy wypuszczać, poza tym na razie muszę jakoś wykrystalizować kształt postaci, więc dlatego takie krótkie pierwsze RPy ;)

SR 
Jobber

E-fed: SR-Crazy
Wysłany: 2015-06-15, 22:45   

Nie trzeba się tłumaczyć:)

Odpowiedz do tematu