Czy Renee Young powróci do Total Divas? Najle... (zobacz)
PIONIERZY WRESTLINGU #1 - STANISLAUS ZBYSZKO... (zobacz)
Gwiazdor RoH nie przejdzie do WWE, Duża walka... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
EWF COMEBACK
Autor Wiadomość
seba 
Lower Midcarder

E-fed: SeBa
Podziękował: 46
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2015-06-23, 22:34   EWF COMEBACK

GDAŃSK 19.06.2015

Znajdujemy się w okolicach stoczni gdzie już pełnoprawnay Feldmarszałek przemawia do tłumu, jak możemy się domśyślić są to jego fani, nie oszukujmy się kto nie jest fanem SeBy w dzisiejszych czas zwłaszcza bo ostatnich jego sukcesach na ringach EWF. Wśród zgromadzonych widzimy ludzi w każdym wieku, a każdy z nich dzierży jakiś gadżet związany ze swoim idolem.

SeBa: Witam wszystkich zgromadzonych, jak dobrze wiecie nasza kochana federacja powraca po roku przerwy, pewnie każdy z was czuje już nie może się doczekać tego żeby zobaczyć pierwsze show po tak długim czasie, tak samo jak ja nie moge się doczekać browara po przebudzeniu. Chociaż jeśli mam być szczery to dla mnie ta przerwa mogłaby trwać i trwać dopóki miałbym ważny kontrakt. Nie znam takiej osoby, która nie chciałaby dostawać wypłaty i leżeć do góry brzuchem. Ale skończy gadać o głupotach bo już za dwa dni odbędzie gala naszej pięknej, oczywiście nie tak pięknej jak Cassandra federacji. Podczas Kwietniowej Anarchii zdobyłem po raz drugi w karierze Puchar Szczęściarza i przez ten cały czas gdy rano wstwałem po licznych melanżach patrzyłem na niego i z początku mi się to podbało, jednak po tym gdy odzyskałem swoją armię to przez moją głowę przeszły różne myśli. W końcu nadszedł dzień 3 maja 2015 odbyła się mało znacząca gala EWF pod kierownictwem mało znaczących zarządców, postanowiłem wtedy że wraz z Matim udamy się do Dubaju na tą galę i gdy zobaczałym na jakim poziomie stała pierwsza walka to pomyślałem, że musze wziąć sprawy w swoje ręce i pokazać na czym polega prawdziwy wrestling. Po tym zdarzeniu powiedziałem sobie że pora na coś większego niż mało znaczący puchar, szanse dostałem praktycznie odrazu co bardzo mnie cieszy i mam zamiar ją wykorzystać. 21 czerwca niech każdy z was zapamięta tą datę, ponieważ w ten właśnie dzień mam zamiar udowdnić wszystkim na co mnie tak na prawde stać. Tego dnia Feldmarszałek wszystkich Polaków, a tegże twój zdobędzie EWF D-Evolution Championship. Gdy tego dokonam tego dnia zostanie wprowadzone święto narodowe, a każdy obyawtel bez względu na wiek i płeć dostanie miesięczną dostawe piw. Więc nie zostaje na nic innego niż czekać na gale EWF. Teraz pora na pare pytań od was czyli najwspanialszej publiczności świata. (SeBa w może w końcu odedchnąć i łyknąć piwa ponieważ po tej przemowie strasznie zaschło mu w ustach.)

Wsród zgromadzony z mikrofonem podróżuje nowy-stary adiudant Mati. Podchodzi on do pierwszej lepszej osoby, która była chętna.

Fan 1: Panie Feldmarszałku jest Pan tak zajebisty że uciekł przed Boko-Haram, jak Pan to robi.

SeBa: Moi drodzy poddani nie byłbym taki gdyby nie wy i moje piwerka to tylko tym dwóm czynnikom jestem taki jaki jestem.

Mati przeszedł już do kolejnego rozmówcy, który był gotowy do zadania pytania.

Fan 2: Nie jestem godzień patrzeć na waszą świętobliwość Feldmaraszału ale pozwole sobie zadać jedno pytanie, co pan sądzi o JOWach?

SeBa: JOWY JOWY wszędzie JOWY jak dobrze wiemy Król Janusz przewidział że nie sprawdzą się te metody więc jestem przeciw.

Adiutant jest już przy kolejnym fanie.

Fan 3: Będzie krótko zwięźle i na temat, więc co Pan sądzi o swoich rywalach na najbliżej gali?

SeBa: Hmmm od której z tych pokrak by zacząć może od tego Mariano-Italinao Don Camilo, który jak twierdzi jest wielkim mafiozo gdyby tak jednak było to nie bawiłby się w wrestling. Po drugie miejsce jego debiutu nie było przypadkowe gdyż jak dobrze wiem arabowie lubią koprofilie i można na tym dobrze zarobić #modelki z instagrama. I w tym miejscu wyjaśnia nam sie skąd pochodzą wszystkie jego dochody, w jego debiucie odało mu się wygrać ale nie oszukujmy się gdybym ja brał udział w tej walce nie miałby on prawa marzyć o wygranej. Drugim rywalem który jest mi znany będzie Żubr i jego świta o którą się nie martwie gdyż Mati jest tak zdolny że w pojednykę by sobie z nimi poradził, ale przejdźmy do Patrioty moim zdaniem ten zawodnik i tak będzie strasznie wymęczony po ucieczce z obozu, na dodatek uważam że jest to zawodnik który nie posiada wystarczających umiejętności żeby pokonać tak cudownego wrestlera jakim jestem JA i ostatnią rzeczą którą mam zamiar powiedzieć jest to że z jego tuszą będzie on już zmęczony drogą do ringu. Więc rezultat tej walki jest prosty wygrywa ją Feldmarszałek SeBa po czym świętją ją dużą ilością wypitych Żubrów.

Spotkanie z Feldmarszałkiem Armii Prus Wschodnich jeszcze trwa lecz transmisja z tego wydarzenia już się kończy.

Grishan 
Lower Midcarder

E-fed: Franko The Butcher
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2015-06-27, 22:43   

Sympatyczny erp, jak zawsze. Feldmarszałek zdecydowanie ma swój styl, chociaż fajnie byłoby kiedyś przeczytać jakieś dłuższe Twoje dzieło ;) Podejrzewam, że to kwestia czasu...

Odpowiedz do tematu