Zapowiedzi SmackDown, Mixed Match Challenge i... (zobacz)
W jakim stanie naprawdę jest Jordan? Kulisy z... (zobacz)
Kolejna kontuzja Finna Balora? Nowy turniej d... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Śmierć i podatki
Autor Wiadomość
ManieKO 

Wrestler: CM Punk, Lita,
E-fed: Franz
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2015-07-18, 20:18   Śmierć i podatki

Tydzień po gali w Rzeszowie…

Jesteśmy w mieszkaniu Franza gdzie siedzi on ze swoim ojcem przed telewizorem i oglądają mecz siatkówki Polska-Iran. Razem piją Tyskie do meczu.

Ojciec- No NIE!!! Widziałeś co ten matoł zrobił! Jak on mógł tak nietrafić w czyste pole. Jebany Kurek!

Franz się nie odzywa i mija kilka minut…

Ojciec- No znowu jak tak dalej pójdzie to przegramy z tymi kozojebcami!!!
Franz- Cicho…

Ojciec- CO ty mówisz?! Jak ty do ojca mówisz?!

Franz- Zamknij się! To ja Cie utrzymuje bo byś nie wyżył z tej swojej renty zasranej i przestań krytykować sportowców bo sam nic nie osiągnąłeś a oni są mistrzami świata!

Ojciec- Jak ty do mnie mówisz gówniarzu!!!

Franz trzaska piwem o stół.

Ojciec- Co ty piwo wylewasz gnoju!

Franz- Bo je kupiłem za moje zarobione w ringu pieniądze i mogę wylewać ile chce piwo!

Franz podchodzi do ojca i wyrywa mu piwo a potem je wylewa na dywan!

Ojciec- Jak ci zaraz…

Franz staje naprzeciw ojca i jest od niego o głowę wyższy.

Franz- No co mi zrobisz?! Tylko krytkować umeisz ludzi co ciężko pracują na swój suckes a sam nigdy nic w życiu nie osiągnąłeś zobacz jaką teraz masz rentę!
Ojciec- To wina państwa!

Franz- Najlepiej wszystko na państwo zrzucić!

Zawodnik EWF zdenerwowawny wychodzi z pokoju i trzaska drzwiami a potem na podwurku patrzy w niebo.

Franz- Czasami ci zazdroszcze braciszku że nie musisz przechodzić już tego piekła.

Kamera jest na korytarzu hali EWF i tam Mariusz Max Kolonko przeprowadza wywiad z Franzem.

Mariusz Max Kolonko- Dzień dobry moim gościem dzisiaj jest Franz i będziemy rozmawiali o jego walce.

Franz- Witam Max i kibiców.

Mariusz Max Kolonko- Najpierw prozmawiajmy dlaczego nastraszyłeś moją koleżankę Sebą.

Franz- Bo ona nie powinna robić wykładów z takim idiotą jak Seba. On sobie na to poprostu nie zasłużył na to tym co pokazuje w ringu. Myśli że teraz jak zdobył pas to jest wielką gwiazdą i mu sie wszystko należy, ale tak naprawde to zdobył ten pas tylko przez pomyłkę sędziego idioty który nie rozumie zasad.

Mariusz Max Kolonko- OK. Czyli będziedzie dalej mieć ze sobą konflikt?

Franz- Tak myślę.

Mariusz Max Kolonko- Dobra Franz a jak Seba wygra pas w walce z Żubrem to co?
Franz- Chce wtedy z nim walki i się okaże kto jest prawdziwym mistrzem.

Mariusz Max Kolonko- Narazie musisz jednak walczyć z innymi przeciwnikami na najbliższej Wresleplaloozie.

Franz- Nie znam nawet tych szmaciarzy i niewiem czy na to zasługują żebym ich poznawał.

Mariusz Max Kolonko- Pierwszym z nich jest Don Camillo mafioza z Włoch.

Franz- Włosi są leniwi tak samo jak Greki Markoańce i inne czarnuchy, które przyjeżdżają do Unji Europejskiej specjalnie po to żeby brać zasiłki na bezrobotnych i nic nie robić tylko stać z piwem przy sklepach. Jak pracowałem ciężko w Belgii na budowie żeby utrzymać swoją matkę i ojca to widziałem takich dużo.

Mariusz Max Kolonko- Don Camillo jednak wygrał na ostatniej gali.

Franz- A teraz nie wygra tak samo jak reszta tych co ze mną walczą. Titleshot będzie mój!

Mariusz Max Kolonko- Będziesz walczył też z Maxi MasterMistrzem mam nadzieję, że mu dokopiesz!

Franz- Czemu?

Mariusz Max Kolonko- Bo to mój wróg który kiedyś chciał mi zrobić krzywde.

Franz- No to spuszczę mu wpierdol za nas dwóch Max. Pięć!

Franz i Mariusz Max Kolonko przybijają piątkę.

Mariusz Max Kolonko- Został ci jeszcze PepsiBosman. Jak oceniasz jego szansę?
Franz- Mówiłem już że to nie są żadny przeciwnicy i wszystkich ich pokonam bez problemu tymbardziej teraz kiedy nadszedł ten dzień… (Franz spuszcza głowe)

Mariusz Max Kolonko- Jaki dzień??

Franz- Niedawno była rocznica umarcia mojego ŚP. Brata i obiecałem mu że wkońcu odniosę w EWF sukces, a dzięki następnej Wrestlepaloozie mogę zdobyć szansę na zdobycie pasa i mogę go nawet pokonać w jego osiągnięciach.

Mariusz Max Kolonko- Jeszcze jedno Franz. Powiedz mi z kim chcesz być partnerem na następnej Wrestlepaloozie bo musisz wybrać.

Franz- Z lepszych zawodników chciałbym być z SR Crazym bo to mistrz świata, Franko albo Nasem Jazowskim ale Franko chyba ma już partnera i nie wiem czy by chcieli. Z tych słabszych to sam nie wiem obojętne mi to. Kogo proponujesz?

Mariusz Max Kolonko- Może z Sebą?

Franz patrzy złym wzrokiem na dziennikarza EWF.

Franz- żartujesz sobie ze mnie? Mam mięc tag tema ze swoim wrogiem?

Mariusz Max Kolonko- Dobra dobra żartowałem ale musisz powiedzieć z kim chcesz.

Franz- No to moge z takic troche słabszych wreslerów od SR Crazy mieć np z Yoshito Nabeshima chociaż on ostatnio walczył w main evencie ale przegrał coprawda. Jak nie zechce to może być obojętnie kto.

Mariusz Max Kolonko- OK. Dobra Franz musimy kończyć dzięki za wywiad.
Franz- Ja też dziękuje.

FRANZ PROMO

Gra muzyka PIH Śmierć i Podatki. Franz idzie po ulicy w kapturze na głowie i mówi do kamery.

Gdy to oglądam złości łza kipi w oku
Puste pierdolenie o społecznym dialogu
Socjotechnika, pilnowanie stołków

Franz- SEBA! Wiesz kim jest twój idol??

W telewizji nie zobaczysz łez samotnej matki

Franz- On mówił że niepełnosprawni to debile.

Ilu pasterzy? Ilu wiernych pasterzy?
Wśród nich ukryci pedofile i esbecy

Franz- Że pedofilia powinna być dozwolona.

Tu homopropaganda w każdej szkole
Skazuje kolejne pokolenia na niedole

Franz- On mówił o tobie!

Franz podchodzi z kapturem na głowie do muru i zrywa z niego plakat wyborczy Janusza Korwin Mike gniecie go i depcze.

Franz- To samo ciebie czeka Seba!

SSAN-jak-rzeka
Jobber

Wysłany: 2015-07-18, 21:58   

Ciężka decyzja czeka bookera (jak na razie). Co prawda Gierobak pisze zdecydowanie lepiej, mniej chaotycznie, poprawnie, ale w jego erpozie zabrakło speechu i odniesienia się do rywali. Tu natomiast speech jest (jakiś) aczkolwiek forma jest daleka od standardów. Franko wcześniej pisał o błędach ortograficznych, chyba nawet kilkukrotnie i nic do tej pory się nie zmieniło. Mimo wszystko, ma to swój urok, o dziwo- w miarę przyzwoitą długość, wszystkie niezbędne w RP elementy (chociaż niezbyt wyrafinowane).

Napisałbym chętnie- pracuj nad językiem, ale z drugiej strony, tego nie da się zrobić z dnia na dzień.

Grishan 
Lower Midcarder

E-fed: Franko The Butcher
Wysłany: 2015-07-18, 22:49   

Tak po prawdzie, to trudno będzie mi dodać cokolwiek do wypowiedzi mojego poprzednika. Może tylko to: pomimo widocznych wad, ten erp ma moc. Naprawdę można poczuć, że Franz chce wpierdolić SeBie i właśnie to jest siłą tego tekstu. Pielęgnuj swoje silne strony i pracuj nad słabościami - taka jest moja rada na dzisiejszy dzień.

Odpowiedz do tematu