Reigns na majowym tourze w UK, spoilery z SD... (zobacz)
Kolejne walki w karcie WrestleManii 35, wydar... (zobacz)
Jimmy Uso uniewinniony, Brie Bella kończy kar... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
ROH 29.09.2018
Autor Wiadomość
KL 
MidcarderWiek: 30
Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 592
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2018-10-01, 19:16   ROH 29.09.2018

Dziś na szali pasy 6-man tag team champions. Silas Young, Beer City Bruiser i Brian Milonas stają do walki z obrońcami pasów, reprezentantami Bullet Club: Cody i The Young Bucks. Dziś także pas ROH TV na szali.

Walka nr 1: Chris Sabin vs Flip Gordon vs Shane Taylor vs Eli Isom
Sabin i Gordon toczyli między sobą bardzo wyrównane starcie, natomiast potem w przypadku Isoma i Taylora mieliśmy dominację tego drugiego. Chciał też wykonać Double Chokeslam pozostałej dwójce, ale ci wspólnie odparli atak Shane'a. Chwilę później trzech wrestlerów znalazło się poza ringiem, a czwarty z nich - Gordon - wykonał Flip Dive na rywali. Shane też jednak doszedł do głosu, wykonując z krawędzi ringu Cannonball na całą trójkę rywali.
Po przerwie reklamowej Taylor dostał od Flipa Springboard Dropkick oraz Running Dropkick w rogu. Flip próbował też Fireman's Carry, lecz był to po prostu zły pomysł. Udało mu się za to wykonać Springboard Spear, ale Isom nie pozwolił mu na pinfall. Shane odpowiedział Flipowi potężnym Clotheslinem, lecz potem Sabin wkroczył do akcji. Zajął się on Taylorem, wykonując m.in. Missile Dropkick i Tornado DDT. Shane zdołał się odegrać i znokautował Sabina mocnym ciosem z kolanka. Isom postanowił wejść do gry i ....... udało mu się wykonać Taylorowi Samoan Drop. Sabin wymierzył kombo DDT & Flatliner Isomowi i Gordonowi. Isom chwilę później załatwił Chrisa Backbreakerem i jeszcze skoczył na niego z Suicide Divem. Isom był na fali, lecz został przygaszony KO Punchem od Taylora. Shane też kolankiem znokautował Gordona, ale w międzyczasie Isom zdołał dojść do siebie i zaskoczył on Taylora roll upem, odliczając go do trzech !

Zwycięzca: Eli Isom


Niemal od razu po walce Taylor zaatakował Isoma. Nie miał też litości dla pozostałej dwójki, jednakże Gordon zdołał skontrować jego atak poprzez Superkick.
Aarow Solow wygrał rywalizację Dojo Pro, pokonując finalnie Jeffa Cobba. W nagrodę dostał title shota na pas ROH TV.

Walka nr 2: Punishment Martinez © vs Aaron Solow - ROH TV Championship Match
Martinez zamiast uścisnąć rywalowi dłoń, odepchnął go; w związku z tym Solow spoliczkował Martineza. Solow zwinnie unikał ciosów Martineza, ale jego próby chopów to było nic dla Martineza. Punishment dał się jednak wyrzucić na podłogę, a chwilę później złapać na Dropkick. Potężnym Big Bootem Punishment zatrzymał atak rywala, po czym cisnął go w barierkę dla widzów.
Po przerwie reklamowej pretendent ruszył do kontrataku i popisał się Superkickiem oraz Flip Divem. Było zagrożenie że Punishment wykona mu Chokeslam, ale Aarow zwinnie skontrował to na Double Stomp. Solow wymierzył Belly to Belly Suplex oraz kolejny Suplex, ale tylko 2 count. Punishment trafił rywala Thunderclapem. Do tego Psycho Driver, Silencer, South Of Heaven i mamy pinfall.

Zwycięzca: Punishment Martinez
Video promo drużyny Coast 2 Coast, którzy w 2018 roku sa niepokonani. Od Maja mieli przerwę, jako że Shaheem Ali brał udział w wypadku samochodowym, ale za tydzień panowie powracają już do akcji.

W szatni Bully Ray rzekł do Silasa Younga, że ten zalicza krok w tył. Dopiero co walczył ramię w ramię na Death Before Dishonor PPV z nim, Hall of Famerem, a dzisiaj razem z dwoma głupkami chce zdobyć pasy 6-man tag team champions. Bully sarkastycznie rzekł "dobra robota".
Walka nr 3: The Young Bucks i Cody (w/ Brandi Rhodes i Burnard The Business Bear) © vs Silas Young, Beer City Bruiser i Brian Milonas - ROH 6-man Tag Team Championship Match
Milonas robił co chciał z Mattem, mając nad nim totalną kontrolę. Bruiser z Nickiem miał podobnie. Ale gdy bracia połączyli siły, sytuacja uległa zmianie. Milonas po Triple Dropkicku wypadł z ringu, a pozostali też otrzymywali drużynowe akcje. Silas obgadał z grubaskami strategię, która rzeczywiście przyniosła skutek. Drużyny toczyły wyrównane starcie, w dodatku Silas nikczemnie zaatakował od tyłu kolano Cody'ego. Później zaś Cody wyrzucił z ringu Bruisera.... ale przy tym ucierpiał trochę Burnard :(
Po przerwie reklamowej Cody uwolnił się od rywali i wpuścił do gry Jacksonów. Nick Jackson ruszył na Silasa i Milonasa z całą serią kopniaków. Kwestią czasu było że Matt włączył się do pomocy, jednakże obaj zostali powaleni na matę Double Clotheslinem od Bruisera. Silas chciał wykorzystać sytuację poprzez wykonanie Headstand Moonsault, ale gdy był z głową na linie, otrzymał Superkicka i do tego jeszcze Springboard Double Stomp; Bruiser z kolei dostał Lungblower. Bruiser także otrzymał od Jacksonów kombinację Frog Splash & Moonsault, ale nie dał się odliczyć do trzech.
Cody odbił się od liny, skacząc poza ring na Silasa i Milonasa. Bucksi dołożyli do tego po Superkicku, ale chwilę później Beer City Bruiser wlazł na górny narożnik i Splashem skoczył na całą piątkę. Po powrocie na ring, z pomocą Bruisera Milonas wymierzył Cody'emu Leg Drop, ale Bucksi przerwali pin. Bucksi zostali wyrzuceni z ringu, ale zdążyli wrócić by wykonać Double Superkick Bruiserowi gdy ten chciał wykonać Frog Splash Cody'emu. Milonas dostał to samo, a do tego Beautiful Disaster od Cody'ego. Dla Silasa szykował się potrójny Superkick, ale ten widząc to, wycofał się z ringu. Silas postanowił porzucić swój team i nawet nie patrzył jak Brian otrzymuje Double Superkick, Cross Rhodes i zostaje odliczony do trzech.

Zwycięzcy: The Young Bucks i Cody


Zwycięstwo reprezentantów Bullet Club - po nawet przyzwoitej walce jak na tygodniówkę - było formalnością, lecz wygląda na to że Silas postanowił odłączyć się od dwóch grubasków których sam do siebie przygarnął i teraz przykoleguje się bardziej do Bully Ray'a. Cóż bardziej mu to może wyjść na dobre, niż tkwienie przy tym od czego się właśnie odczepił ;) Aaron Solow w ROH TV Championship Matchu zaprezentował się całkiem nieźle i tylko zastanawiać może że nie pojawił się tu Jeff Cobb, którego Aaron pokonał podczas cyklu Dojo Pro, zyskując title shota na pas.


Za tydzień w akcji team niepokonany w tym roku - Coast 2 Coast. Ponadto Cheeseburger i Will Ferrara w Fight Without Honor Matchu !


Oglądajcie Ring of Honor !
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Google
 
Copyright © 2001-2010 Attitude      Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group