Czy Renee Young powróci do Total Divas? Najle... (zobacz)
PIONIERZY WRESTLINGU #1 - STANISLAUS ZBYSZKO... (zobacz)
Gwiazdor RoH nie przejdzie do WWE, Duża walka... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Sporty walki
Autor Wiadomość
josser 
Midcarder

Wrestler: Bret Hart
Podziękował: 12
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2011-05-20, 17:40   Sporty walki

Z racji tego że sporty walki cieszą się coraz większą popularnością w Polsce postanowiłem założyć ten temat.

Parę słów odnośnie jutrzejszej gali KSW 16 i gali boksu.

Na jutrzejszej gali KSW głownie zwrócę uwagę na walkę Mameda z Mattem Lindlandem. W weekend to tylko ona przykuje moje oko, no może jeszcze Pudziana. U mnie jutro będzie gościł boks w TV. Najpierw walka Roya Jonesa Jr. z Denisem Lebiedevem, a następnie walka Aleksa Kuziemskiego z Cleverlym o pas mistrza świata federacji WBO w wadze półciężkiej. A późnej nocy Bernard Hopkins da z siebie wszystko aby zostać najstarszym mistrzem świata w historii. Jean Pascal jest jego przeciwnikiem, walka odbywać się będzie o pas federacji WBC podobnie jak w pierwszej walce w wadze półciężkiej. Warto dodać że zawodnicy spotkają się po raz drugi. Pierwsze ich starcie zakończyło się remisem, co mogło zszokować co niektórych. Jak dla mnie z tamtego pojedynku zwycięsko wyszedl Bernard no ale... Uważam że walka bedzie warta zerwania nocy.

Powrócę jeszcze do KSW.
W walce Mariusza jak zwykle ciężko coś powiedzieć. Thompson z ogromnym doświadczeniem, no ale co tu dużo mówić jest daremny. Warto również dodać że przeciwnik Pudziana na jutrzejszej gali przegrał z przeciwnikiem Pudziana (podajże KSW14) Kawaguchim.
Według mojego przeczucia walka będzie wyglądać następująco, obaj panowie walą się po mordach przez około minutę, później obejmują się w parterze aby złapać oddech i potrwa to do końca rundy. W typerze zagłosowałem na Pudziana, no ale jak już mówiłem wszystko jest możliwe.

chudinho94 
Jobber

Wrestler: The Miz, Randy Orton, Sin Cara
Podziękował: 0
Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2011-05-20, 17:42   

Pudzian go rozniesie. Thomston był dobry teraz jest taki jak... eee nie wiem jak kto. Ale wiem że pudzian łatwo skury nie sprzeda :D

-Raven- 
Living Legend

Wrestler: Hitman,Steen,Trent Acid,Foley
Podziękował: 20
Wysłany: 2011-05-20, 18:36   

josser napisał/a:
Warto również dodać że przeciwnik Pudziana na jutrzejszej gali przegrał z przeciwnikiem Pudziana (podajże KSW14) Kawaguchim.

Gdyby walka potrwała 3 rundy to stawiam, że Mario też by dostał w dupę z Kawaguchim. Najlepsze jest to, że Japończyk był zajebiście zdziwiony kiedy po dwóch rundach zakończono walkę (ponoć "Guczi" myślał, że pojedynek jest - jak w każdym normalnym kraju - na dystansie 3 rund. Naiwniak... nie zauważył, że Pudzian nie ma na plecach butli z tlenem? :twisted: )

SaigeY 
Lower Midcarder

Wrestler: Kane
Podziękował: 6
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2011-05-25, 21:51   

huhu żarty:)

Captain Jerry 
Lower Midcarder

Wrestler: Danny Havoc
Podziękował: 5
Wysłany: 2014-11-09, 01:47   

Bardzo zawiodłem się na walce Adamek vs Szpilka. Skoro Szpilka jest nadzieją polskiego boksu w wadze ciężkiej to się pewnie nie doczekamy mistrzostwa świata. Chłopak praktycznie cały czas trzyma nisko ręce i kondycyjnie nie wytrzymuje walki, co było widać chyba w 8 rundzie. Jeśli chodzi o Adamka to mam do niego wielki szacunek za walki w kategorii junior ciężkiej, ale dzisiaj zupełnie brakowało mu jego głównego atutu czyli szybkości. Widać było w tej walce jego większe doświadczenie i przewagę psychiczną, ale właśnie ten mankament przesądził o jego porażce. Szkoda, że nie zdecydował się walczyć bardziej agresywnie i próbować nokautu, bo mimo że rzadziej trafiał to miałem wrażenie, że ma mocniejsze ciosy, co było widać po reakcjach Szpilki po ich przyjęciu. Walka była bardzo wolna i pewnie dlatego bardzo nudna. Nie mam nic do Szpilki, ale nie podoba mi się to że promują go w stylu murzyńskich(afroamerykańskich dla poprawnych politycznie) bokserów. Dużo gada przed walką, cwaniakuje i na koniec ujęcia jak jego rodzinka i narzeczona płaczą. Pytanie z jakiego powodu? Przecież nie wrócił z wojny w Korei czy Wietnamu. A no przecież dostał bonus 100 tys za wygranie walki(jeśli się nie mylę). Jeśli chodzi o Adamka to nie widzę dla niego przyszłości. Jest już chyba w takim wieku, że sił fizycznych mu raczej nie przybędzie. Powinien jeszcze stoczyć kilka walk i zakończyć udaną karierę. Co do Szpilki to obawiam się że uderzy mu woda sodowa do głowy i będzie chciał walczyć już teraz z jakimś lepszym bokserem, który pokaże mu miejsce w szeregu.

Odpowiedz do tematu