Czy Renee Young powróci do Total Divas? Najle... (zobacz)
PIONIERZY WRESTLINGU #1 - STANISLAUS ZBYSZKO... (zobacz)
Gwiazdor RoH nie przejdzie do WWE, Duża walka... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
EWF Wrestlepalooza CXVII
Autor Wiadomość
Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wrestler: Han Hye Jin
E-fed: Tony Hogański
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2013-08-20, 18:37   EWF Wrestlepalooza CXVII

Z dumą prezentuję 117 wydanie Wrestlepaloozy. Jej produkcja poszła tym razem wyjątkowo sprawnie, bez napięcia, zbędnego pośpiechu i z radością publikuję ją bez spóźnienia i o ludzkiej godzinie. Przed laty gale często pojawiały się w środku nocy, a wspólne oczekiwanie na Paloozę zbliżało ludzi. Teraz utraciliśmy tę cząsteczkę słynnej "rodzinnej atmosfery EWF", choć może kiedyś do tego jeszcze wrócimy. Znów zupełnie przypadowo wyszło tak, że jest to najdłuższa gala roku, czego się zupełnie nie spodziewałem. Ponownie dziękuję Grishanowi, K-Pelowi i Vaclavowi za pomoc w procesie produkcyjnym. Jak zawsze domagam się rozbudowanych komentarzy, recenzji, polemik, pytań, próśb, kłótni, opinii - wszystkiego, dzięki czemu dział EWF będzie żywy. Galę dedykuję Bubbowskiemu i jego rodzinie, która niedawno się powiększyła. Gratulacje!

Wrestlepalooza CXVII

Game, imp. div. avg.

Ostatnio zmieniony przez Robespierre 2013-09-19, 21:50, w całości zmieniany 1 raz  

Prinse 
Jobber

Wrestler: Brock Lesnar,Kurt Angle,Y2J
E-fed: Żubr
Podziękował: 4
Wysłany: 2013-08-21, 01:32   

Gala na którą czekałem z wielkim wytęsknieniem.I nie zawiodłem się!Pełno akcji,zabawna i rozwijająca wiele wątków.Napisałbym więcej ale nie chcę spoilerować.Mam nadzieję na więcej odniesień w przyszłości do serii Metal Gear Solid :D

Grishan 
Lower Midcarder

E-fed: Franko The Butcher
Wysłany: 2013-08-21, 12:17   

Gala zacna, przyjemna i trzymająca w napięciu do samego końca. W przypadku niektórych walk wynik był z góry wiadomy, ale można je było potraktować w kategoriach rozgrzewki. Później zaczęły się kontuzje, przetasowania w składach, ingerencje zarządu - wszystko to złożyło się na bardzo chaotyczny i bardzo udany turniej. Lubię takie przedsięwzięcia, więc nie mogę być niezadowolony :) Utratę pasa przyjmuję z pokorą i w sumie bez zdziwienia - mój erp był strasznie wymęczony.

Już na początku powalili mnie "Rzeźnicy zza fal" i tak już pozostało - pomimo natłoku zabawnych tekstów i doskonałej formy Pana Senatora, to właśnie ten tekst dzierży dla mnie palmę pierwszeństwa. Z odcieniem smutku muszę zauważyć, że feud na linii Vaclav - Szakal już dawno przyćmił zmagania Franko i Bane'a. W tej chwili ta historia jest jednym z motorów napędowych EWF i po prostu świetnie się ją czyta.

Sprawa porwań ruszyła naprzód, co mnie bardzo cieszy - jak już wspominałem wcześniej, mam bardzo duże oczekiwania jeżeli chodzi o zwieńczenie tej historii ;) Cholernie ciekawi mnie, co za bydlę za tym wszystkim stoi :lol:

Walki są na stałym już, konkretnym poziomie. Najlepszy wydaje mi się Dumpster Match, który spokojnie może robić za jedną z walk - wizytówek EWF. Backstage Brawl też wyszedł bardzo zacnie, co oczywiście daje mi podwójną satysfakcję - w końcu doczekałem się czasów, w których mój zawodnik bierze udział w najlepszych walkach na gali ;)

Nie chcę zapeszać, ale i tak to napiszę - tempo wydawania kolejnych "Wrestlepalooz" jest imponujące. W dodatku nie ma ono negatywnego wpływu na jakość produktu, co jest jeszcze bardziej godne szacunku. Oby tak dalej! ;)

SR 
Jobber

E-fed: SR-Crazy
Wysłany: 2013-08-22, 23:05   

Pyszna gala, ciekawi mnie jak dlugo utrzymane zostanie tak dobre tempo pisania gal.
Bardzo ciekawa Antipalooza i przesluchanie przed komisja troski o EWF, szczegolnie rola pana Cezarego Kucharka. Pieknie przeprowadzono segmenty z piwnym miasteczkiem, w koncu piwa Vaclaw nigdy nie odmawia. Do tego porwanie Olafa i misja ratunkowa senatora Szakala. W sumie, jak mozna tak zartowac z biednego Olafa? Bardzo ladnie sie pan Szakal przebral i jego koledzy. Scena z padem do playstation, auto-fire i Hind-d byla wrecze epicka.
Cieszy goscinny wystep Hae-Beguka, brakowalo mi go...

Tomek94 
Upper Midcarder

Wrestler: Christian, Dana Brooke
Podziękował: 24
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach

Wysłany: 2013-08-26, 15:29   

To smutne, że ociągałem się ze skomentowaniem gali tak długo, a i tak będę ledwo czwartym krytykiem. Gala idealna na wakacyjny czas. Oczywiście dużo zawdzięczamy Elbrusowi, który wprowadzał tu element zaskoczenia. Świetnym segmentem była próba odbicia Olafa, przebieranki hipsterskie i kamuflaż sobowtórem Kasi Tusk - wyborne, naprawdę, trafiło w mój gust idealnie. A chwila, gdy Szakal w obliczu pojmania ziewa ostentacyjnie i opowiada o swojej drzemce - piękności.

Cieszy mnie zdobycie pasa przez Znajdę, trochę smuci jego niemal natychmiastowa utrata, ale wiem, że tu nie ma przypadku. Dumpster match zasługuje na miano walki gali, bo był chyba najbardziej emocjonujący spośród wszystkich turniejowych (i tych nieturniejowych) starć.

Mógłbym coś zbesztać z błotem, ale tak niezbyt mam co, a tak dla samego zbesztania besztać nie zamierzam, zresztą, nadużyciem nie będzie stwierdzenie, że Wrestlepalooza to najlepsza rzecz, która w tym miesiącu odwiedziła Gdynię (tak wredne meksykańce, wasza ustawka z chorzowianami to pan pikuś).

Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wrestler: Han Hye Jin
E-fed: Tony Hogański
Wysłany: 2013-08-28, 20:41   

Jesteście mało aktywni w temacie komentarzy i recenzji gali. Mam się pogniewać albo zawiadomić Kim Dzong Una?

CMPunker
Jobber

Wrestler: CM Punk
E-fed: MN Rater
Podziękował: 3
Wysłany: 2013-08-28, 20:49   

Bez żadnych Unów ;)
Gala znakomita, szalona, niesamowita, frapująca, mrożąca krew w żyłach, super, mega, extra!
Aż brak mi pozytywnych określeń na opisanie tej gali ;)
Wyniki? Niektóre walki były łatwe do wytypowania zwycięzcy, no ale niektóre po prostu trzymały w napięciu do samego końca. Bogate opisy i ciekawe sytuacje ubarwiały wrażenie czytania gali ;)
Zdarzały się też zabawne teksty i przyznam szczerze, że w trakcie kilku momentów śmiałem się jak głupi!
Oby to wszystko szło w tym kierunku, jedynie pozostaje żal z powodu liczby zawodników w rosterze ;c
I tak jak koledzy wyżej muszę pochwalić za tempo pisania kolejnych gal ;) ))

Vaclav 
Upper Midcarder

Wrestler: Raven, Mick Foley, CM Punk
E-fed: Vaclav
Podziękował: 28

Wysłany: 2013-08-30, 20:32   

Gala ta podtrzymuje serię następujących po sobie, trzymających wysoki poziom, Wrestlepalooz. Letni turniej Tag Teamów to świetny pomysł i tak powinna narodzić się nowa, świecka tradycja. Storyliney nagrzały się niemal do ostateczności - nic, tylko czekać na rozwiązania. AMVV to musi być taki zły gość, że klękajcie narody. Przynajmniej Bane klęknął. Co do storylineu z postaciami: moją i Szakalem, to liczę na jakąś mega gimmickową/hardcoreową walkę. A propo - takich nie brakuje i dobrze. Wyróżniam w tym miejscu Backstage Brawl i Dumpster Match. Takimi walkami niech EWF stoi.

To pisałem ja - Jarząbek Vaclav, e-fedowiec drugiej klasy.

Bidam

Wysłany: 2013-09-04, 12:59   

Kolejna gala, która stała na znakomitym poziomie. Jak zawsze byliśmy świadkami wielu wspaniałych segmentów, które urzekały i poruszały. Świetnie rozwija się konflikt Szakala z Vaclavem z elementami MGSa w tle. Wątek porwań jest tak zakręcony, że ciężko nawet myśleć jak to się wszystko skończyć. Komentarze Tostera były wspaniałe, szczególnie te na temat sowieckiej menstruacji. Doceniam rozwój mej postaci i cieszę się z kierunku w jakim to wszystko zmierza. Cieszmy się, że gale ukazują się regularnie i są majstersztykiem świata polskich e-fedów. Bez EWF e-fedów nie ma i nie będzie, więc dbajmy o ten nasz mały skarb, żebyśmy nie byli w przyszłości osamotnieni. <3

Odpowiedz do tematu