Czy Renee Young powróci do Total Divas? Najle... (zobacz)
PIONIERZY WRESTLINGU #1 - STANISLAUS ZBYSZKO... (zobacz)
Gwiazdor RoH nie przejdzie do WWE, Duża walka... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
EWF Wrestlepalooza CXIX
Autor Wiadomość
Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wrestler: Han Hye Jin
E-fed: Tony Hogański
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2013-10-15, 21:18   EWF Wrestlepalooza CXIX

Kolejna Wrestlepalooza (u numerze 119) jest już gotowa! Tym razem z różnych względów nie ma Antipaloozy, ale to się już zdarzało. Felipe Castro powróci ze swoim programem publicystyczno-sportowym przy następnej gali. Dziękuję Grishanowi i Vaclavowi za pomoc w produkcji gali, bez nich jej ukończenie nie byłoby możliwe. Zachęcam do czytania i aktywnego komentowania! Domagam się recenzji, a im ich więcej tym lepiej. Polemiki, kłótnie i każda aktywność w tym temacie będzie powitana przeze mnie z radością. Mam nadzieję, że nie będę musiał znowu marudzić by dostać tych kilka komentarzy. To tyle, co mam do przekazania. Zapraszam do czytania!

Wrestlepalooza CXIX

Game, imp. div. avg.

Ostatnio zmieniony przez Robespierre 2013-11-13, 22:16, w całości zmieniany 1 raz  

SR 
Jobber

E-fed: SR-Crazy
Wysłany: 2013-10-16, 14:23   

Bardzo pyszna gala!
Może dzięki niej, ktoś zainteresuje się tematem zwierząt w EWF. Czy one cierpiały? Czy były wykorzystywane?
Rozwiązała się nasza zagadka, mylił tropy ten zły człowiek znakomicie.
Crazy chciałby mieć podczaszego.
Komentować galę, bo was Smela i Miszka wybatoży.

Craig 

Wrestler: Jeff Hardy
E-fed: Craig Crawford
Wysłany: 2013-10-16, 15:19   

Gala naprawdę stoi na wysokim poziomie! Może mi się tak podoba, bo uwolniłem się od mojego mentora i zaliczyłem ciekawy powrót do EWF ;d. Podobały mi się segmenty z dzieciakiem i sam ambulance match. Dużo się działo i to mnie cieszy. Nie ogarniam tylko większości segmentów, co się działo przed tą Wrestlepaloozą, ale z czasem mam nadzieję się ze wszystkim połapie. Teraz pozostaje czekać na kartę i następną galę. Oby była na tak wysokim poziomie, jak ta.

Grishan 
Lower Midcarder

E-fed: Franko The Butcher
Wysłany: 2013-10-16, 18:23   

Początek tej "Paloozki" jest bardzo spokojny, wręcz leniwy. Później jednak napięcie rośnie i rozkręca się, aż osiąga prędkość i siłę spadającej lawiny. Innymi słowy: miażdży ;)

Rozgrywka pomiędzy Vaclavem i Szakalem jest jak zwykle niezwykle wciągająca. Szkoda, że powoli zmierza to ku końcowi i jeszcze większa szkoda, że Pan Senator jakby niedomaga.

Niezwykle smutną i niepokojącą kwestią jest wystawianie na szwank czci niewieściej pracownic EWF. Najpierw Helenka została zmuszona do pozowania w "Playboyu", teraz nieszczęsna Mia została zredukowana do roli trofeum dla zwycięzcy... jestem pewien, że środowiska feministyczne już ogarnia płomień świętego oburzenia.

Tony Hogański rozwala system. Tym razem przeszedł samego siebie, a jego wyrzekania na Vaclava - zdrajcę są jednym z najjaśniejszych punktów gali.

Chickasaw - eliminator to nawet ciekawa sprawa. Ostatnio byli od tego hunwejbini, ale oni byli jakby troszeczkę brutalniejsi.

"Oldschoolowy" konflikt Prinse'a i Ratera to pomysł zaprawdę uroczy. No i znowu: szkoda, że MN zaczyna wymiękać, mam nadzieję że wróci na finałowe starcie.

"Bunt" Craiga Crawforda to też bardzo fajny motyw. Powinien być nauczką i źródłem nadziei dla każdego zagubionego członka rosteru EWF.

Znudzony i szukający wyzwania SR-Crazy to Szaleniec autentycznie zabawny. Jakoś to zblazowanie nawet do mistrza pasuje.

Walki są bardzo fajne, właściwie bez wyjątku. Nie bez satysfakcji stwierdzam, że najlepszy wydaje mi się Ambulance Match. Czyli, jakby na to nie spojrzeć - nie ma to jak ekstrema. Ona zawsze się sprzeda ;)

Gul u Ghula jak zwykle znakomity, chociaż trochę brakowało mi krowy Mleczarza. Cóż, pewnie nie było sensu się powtarzać.

Rozwiązanie kwestii porwań wyszło bardzo zacnie i zgrabnie. Najlepsze było dodanie kolejnych pytań w trakcie udzielania odpowiedzi. W sumie miło, że historia zostanie jeszcze trochę pociągnięta. Mam też szczerą nadzieję, że Bane wraca do nas na dobre - jakoś tak pustawo w nowym EWF bez niego. Joshua jako autor intrygi jakoś mnie nie dziwi - to była jedna z moich ulubionych teorii w tym temacie ;)

Cytatu z gali nie będzie, bo musiałbym wkleić połowę wypowiedzi Tostera ;)

Prinse 
Jobber

Wrestler: Brock Lesnar,Kurt Angle,Y2J
E-fed: Żubr
Podziękował: 4
Wysłany: 2013-10-16, 19:22   

Kolejna genialna gala ba według mnie nawet lepsza od poprzedniej.Same walki jak zawsze na wysokim poziomie a laur najlepszej leci dla Ambulance Matchu.I to co definiuje tą Palooze wyżej od poprzedniej to jeszcze zabawniejsze segmenty.Chrzest Wacława Jr oraz spotkanie Szakala z towarzyszem Stalinem stanowczo skradły całą galę.Zgadzam się również z Grishanem,Tony jak zawsze w formie.Cieszy mnie również fakt powiększenia się ilości elementów patriotycznych w naszej drogiej federacji.

Cytat gali:

"Otwiera drzwi, zagląda do środka i widzi Józefa Stalina pykającego fajkę. Od razu je zamyka.

Szakal – Co kurwa?

Znów zagląda do środka i widzi Józefa Stalina, my wiemy że to sobowtór, siedzącego na fotelu i pykającego fajkę. Znów zamyka drzwi.

Szakal (przeżegnał się) – Stalin! Jak żywy kurwa!

Łysy znów otwiera drzwi i wchodzi do pomieszczenia.

Szakal – Józef Stalin?

Józef Stalin – W czym mogę pomóc?

Senator odwraca się na pięcie i wychodzi trzaskając drzwiami.

Szakal – To prowokacja kurwa! Kolejna prowokacja służb specjalnych pod moim senatorskim adresem! Za grzeczny jak na Stalina!"

Ostatnio zmieniony przez Prinse 2013-11-03, 00:55, w całości zmieniany 1 raz  

Big Bubbowski 
Jobber

Wrestler: Mick Foley
E-fed: Bubba
Wysłany: 2013-10-18, 11:49   

Gala jest bardzo ciekawa, ma wiele punktów humorystycznych, strasznych i takich, że aż chce się podskoczyć na krześle ;) ciężko mi przytoczyć przykłady, bo jest ich wiele, a nie będę całej Paloozy cytował :) Twórcy odwalili kawał ciężkiej i dobrej roboty :) motyw ze Stalinem rozwalił mnie, to fakt.
Bubbowski w trumnie? Tego się nie spodziewałem, ktoś za to beknie :P
Motyw znudzonego SR też jest ciekawy, chłopak popada w dekadencję, dajcie mu jakiegoś shockera na pobudzenie ;)

Bidam

Wysłany: 2013-11-10, 17:29   

Recenzja będzie krótka, bo wiele zostało już powiedziane i nie ma sensu się powtarzać. Gala była urzekająco piękna, niczym obraz Rafaella urzekła swym szlachectwem. Koniec storyline'u z AMVV rozwiązany godnie i przebojowo, podobało się. Najlepszą walką był Ambulance match, a wyrzucenie Szakala z karetki było wręcz dramatyczne. Co to za brak szacunku dla wspaniałego senatora. Perypetie Wacława Juniora, jego chrztu i Mamy Madzi w nowym wcieleniu też były piękne. Mam nadzieję, że Vaclav uzna ojcostwo, bo inaczej po prostu nie wypada! Trzeba zachować się honorowo i brać odpowiedzialność za swoje mroczne plemniki. Dobrze, że pojawiły się nowe twarze, jest jakiś ruch w rosterze, to cieszy. Hogański w formie, Kowalski też przyjemny. Zwierzęta w historii EWF odgrywały ważną rolę i dobrze, że została ona nam wszystkim przypomniana. Dziękuję za galę, proszę o więcej! <3

Odpowiedz do tematu