Zapowiedzi SmackDown, Mixed Match Challenge i... (zobacz)
W jakim stanie naprawdę jest Jordan? Kulisy z... (zobacz)
Kolejna kontuzja Finna Balora? Nowy turniej d... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Wrestlepalooza CXX
Autor Wiadomość
funk 

Wrestler: Macho Man
E-fed: MaxiMasterMistrz
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2013-10-27, 15:11   Wrestlepalooza CXX

--------------------------Hawana------------------------------House Show---------------------------
W sali wypełnionej po brzegi zapanowało lekkie znudzenie. Po kilku dobrych walkach publika, w tym wysoko postawieni dygnitarze komunistyczni, byli już mocno wyczerpani z wrażeń. Był to dobry czas na jakieś promo.Padło n MaxiMasterMistrza. Gdy z głośników zabrzmiała Bogurodzica na sali przeszedł szmer zdziwienia. Fani EWF nie do końca rozpoznawali Polaka. Maxi wszedł na ring. Ubrany był nie w strój zapaśniczy jaki zwykle przywdziewa ale w podkoszulkę i dżinsy. Podrapał się po bujnej brodzie. Wziął z ręki konferansjera mikrofon, i zaczął przemowę.

-Serdecznie witam wszystkich tu zebranych- powiedział po Polsku ale na telebimach wyświetliło się tłumaczenie- Zebraliście się tu by obejrzeć sporą dawkę wrestlingu na światowym poziomie. Niestety muszę was rozczarować. Dzisiaj nie walczę- uśmiechnął się. Na sali wybuchł heat- Jestem tu by otworzyć wam oczy. Obejrzyjcie się wokół siebie. No śmiało- kilku ludzi nieśmiało zaczęło się rozglądać- Co widzicie? Bo ja widzę zmęczone twarze. Twarze które są naznaczone biedom. I winni temu są siedzący tu mordercy-dygnitarze ruszyli się nie spokojnie- Bezideowe świnie! A właśnie! Co do ideii. Jak wicie walczę w Hawanie z Jimem "The Chickasaw" Louanoatubbem. On jest pozbawiony ideii. Na przykład: jest Indininem a nie mówi po indiańsku, ale po Angielsku. Nie używa nazwiska. NIe walczy o dobro Indian. I tak dalej. Jest wyzuty z idei. Dlatego ja wygram. Bo mam idee. Bo mam cel. Jedyne co jest w nim dobre to to że nie jest zakażony tymi starymi porachunkami, jak wrestleży długim stażem. To jest nasza siła. Tak samo jest z wami- pokazał na dygnitarzy- Pora odejść
W tym momencie na telebimie przestało ukazywać się tłumaczenie. Mikrofon zamilkł a do ringu zaczęli zbliżać się żołnierze. Maxi zaczoł krzyczeć po hiszpańsku
-Ludzie otrzonśnijcie się! Weźcie broń i zawalc...
W tym momencie dostał w głowę pałką
---------------------Więzienie-------------------------------------------------------------------------
Do brudnej celi podszedł strażnik. Powiedział przez kraty
-Ej! Polaczku wstawaj! Wykupili cię
Maxi poobijany wyszedł z celi.
-Kto mnie wykupił?
-A jakiś starzec.
-Czyżby ON? Mój dawny Mentor?
Te pytanie pozostało bez odpowiedzi.

[ Dodano: 2013-10-27, 15:12 ]
Trochę krótko ale nie miałem czasu.Sorry:(

Odpowiedz do tematu