Zapowiedzi SmackDown, Mixed Match Challenge i... (zobacz)
W jakim stanie naprawdę jest Jordan? Kulisy z... (zobacz)
Kolejna kontuzja Finna Balora? Nowy turniej d... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Niosę wam światło
Autor Wiadomość
funk 

Wrestler: Macho Man
E-fed: MaxiMasterMistrz
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2013-11-21, 11:29   Niosę wam światło

=====San Jose=====Motel "Santa Maria"==============3 godziny przed galą= Na korytarz widzimy MaxiMasterMistrza idącego pewnym krokiem przed siebie.Kamera powoli oddala się i pokazuje drugi koniec korytarz. Stoi tam Mariusz Max Kolanko. Reporter zobaczywszy wrestlera, zaczął przygotowywać sprzęt.Gdy Triple M znalazł się 2 metry od Mariusza, ten zaczął mówić:

-Witam serdecznie. Chciałem zadać tylko kilka pytań...

MaxiMasterMistrz zignorował go i poszedł dalej. Mariusz zrezygnowany opuścił mikrofon. Nagle Max się zatrzymał. Powoli się odwracając, powiedział"

-Tylko dwa pytania. Śpieszy mi się.

-A więc-zaczął uradowany reporter-uważa się pan za prawdziwego patriotę. Na czym polega ten prawdziwy patriotyzm?

-Na czym polega? Polega na służbie ojczyźnie. Polega na wspieraniu ojczyzny na każdym kroku. Na przykład na kupowaniu polskie produkty, słuchaniu polskiej muzyki, sprzeciwianiu się złej władzy niszczącej Polskę od środka. Tak zachowuje się prawdziwy patriota. Bo patriotyzm to nie życie w gejowski trójkącie, z dwoma pseudokibicami.

-Dobrze- powiedział Mariusz max Kolanko przeglądając swe notatki- Na ostaniej gali został pan zamknięty w więzieniu. Z owego więzienia uwolnił pana, jak go sam pan nazywa "mentor". kim jest ten tajemniczy jegomość?

MaxiMasterMistrz spojrzał w oczy swemu rozmówcy. Wyciągnął ręce w jego stronę, i ku zdziwieniu reportera złapał go mocno za marynarkę i podniósł do góry. Zaczął uderzać nim o pobliskie drzwi.

-Nigdy nie wspominaj o tym świętym człowieku. Nikt nie ma prawa o nim wspominać. On jest najlepszy a ja go opuściłem. opuściłem przyjaciela.

Maxi puścił reportera. Ten zemdlały oparł się o roztrzaskane drzwi. MaxiMasterMistrz był trochę zdziwiony tą sytuacją. Wziął niepewnie do ręki mikrofon i powiedział:

-Koniec wywiadu
===========Pokój MaxiMasterMistrza=======2 godziny do gali==============
Triple M zgasił światło w pokoju. Postawił laptopa na stole i usiadł na przeciwko niego. W prawej ręce trzymał replikę pasa mistrzowskiego EWF. Podniósł go do oczu i cicho powiedział:

-Kiedyś będziesz mój...

Odłożył replikę i zbliżył drugą rękę do twarzy. Miał w niej kanapkę. Kanapkę z serem. Ugryzł i zaczął delektować się jej smakiem. Niespodziewanie na ekranie laptopa, ukazał się napis:
"Wideokonferencja"
Maxi wyprostował się. Na ekranie zobaczył dwie postacie. byli to mężczyźni, ubrani doś swobodnie.

-Witam, przewodniczący komisji Prawdziwej Polski Podziemnej- wymienił grzeczności MMM.

-My również witamy, wiceprzewodniczący komisji Prawdziwej Polski Podziemnej-zaczął przewodniczący komisji Prawdziwej Polski Podziemnej- Jak tam, za morzem Max? Dobrze?

-Wspaniale. Wspaniałe kobiety, świetne jedzenie i niesamowici ludzie.

-Dobra, dobra. Powiedz jak jest naprawdę w Kostaryce.

-Tak szczerze to kobiety chodzą brudne, jedzenie to syf, a ludzie to nieuczciwe chamy. Dodam więcej- Max konspiracyjnie ściszył głos- podobno Kostaryka nie ma armii!

-Nie wiary godne! Nie może być- krzyknął drugi mężczyzna

-Przepraszam cię za niego. Jest nowy, jeszcze się wyrobi- wyjaśnił przewodniczący komisji PPP- Przejdźmy więc do sedna sprawy. Na Wrestlepaloozie zawalczysz w meczu drużynowym. Będzie to Banana&Coconut match. drugi w historii. By wygrać należy wspiąć się na dwa drzewa ustawione w ringu. Bananowe i kokosowe. To tyle jeśli chodzi o sam mecz- przewodniczący spojrzał do notatek- Przejdźmy do przeciwników lub partnerów. To sie okaże kto będzie kim. A więc- wskazał na sekretarza- kto pierwszy?

-Może Craig Crawford

-Może być. Był uczestnikiem Wyspy2009. Wtedy nie był zbyt dobry. Przegrywał prawie wszystko.Ale powrócił i idzie mu dość dobrze. Wygrał już 4 razy. To mocny zawodnik, ale ma też minusy. Na przykład może dostać ataku szału, co się mu już zdarzało. To zaleta i wada. kto wie jak się zachowa na ringu.

-Mimo to wygrywa-wtrącił się Max

-Taaak- przeciągnął słowo "tak" przewodniczący- Kolejny jest zawodnik o którym wiemy najmniej. Nazywa się Johnny Thornipke, ma 34 lata. Gdy walczył w EWF wygrał 1 walkę a aż 7 przegrał. Kolejny powracający zawodnik do EWF. Co ważne ma polskie obywatelstwo

-Ale też amerykańskie- dodał asystent

-W rzeczy samej. Dodajmy że uważa się za kogoś wspaniałego. Kolejny i ostatni to Won Wei

-Nawet o nim nie wspominaj! To ignorant bez szacunku- pieklił się wrestler- Ostatnio zapłacił za swój brak szacunku. Wiecie co mu zrobiłem?

-Co Max-zapytał zmęczony przewodniczący

-Jebłem go krzesłem, ot co!

-Czyli wolimy by Won nie był z nami. I słusznie, bo ma same porażki na kącie. Może jeszcze się wybije, ale kto to wie...

-Panie prezesie jeszcze jedno- powiedzaił asystent podsuwając kartkę przewodniczącemu

-A tak! Racja. Masz szansę zostać członkiem zarządu Związku Wrestlerów Polskich. Szansę są nikłe ale dzięki temu uzyskamy rozgłos. Więc podaj zgłoszenie.

-To chyba wszystko Max. Wiesz co masz robić?

-Jak najbardziej.

-Więc idź, zawalcz, wygraj, nie zawiedź nas. Daj tym biednym ludziom światło, światło wolności.

-Dzięki chłopaki- powiedział Max i się rozłączył.

Triple M ubrał swą koszulkę na walkę z napisem : "Trwoga i Pożoga". Ubrał ją i wyszedł na korytarz. Po drodze spotkał pokojówkę, którą złapał za ramiona i powiedział jej prosto w twarz :

-Niosę ci światło!

Wyszedł z budynku i udał się na galę.
===========================KONIEC========================

Poproszę o rady panowie.

Grishan 
Lower Midcarder

E-fed: Franko The Butcher
Wysłany: 2013-11-25, 21:52   

Największym błędem tego erpa jest to, że Twój zawodnik obił reportera EWF - i to tak bardzo, że biedak stracił przytomność. Jakakolwiek forma przemocy skierowanej wobec pracowników federacji jest zabroniona, o czym zresztą napisano w regulaminie.

Poza tym Twój tekst jest zjadliwy, ale musisz ciągle pracować nad jego czytelnością, no i nad ortografią. Spróbuj też opowiedzieć nam więcej o swojej postaci i jej dążeniach (widzę, że próbujesz, po prostu pociągnij to dalej). Oprócz tego erp składa się z dwóch części i niby jest to jakoś od siebie oddzielone, ale gdybyś podkreślił ten podział przy pomocy np odstępu, to całość sprawiałaby schludniejsze wrażenie.

A najważniejsze jest to, żebyś po prostu pisał dalej. Wcześniej czy później wyrobisz swój styl, Maxi nabierze życia i kolorów, a ja nie będę musiał się aż tak zastanawiać, co tak właściwie Ci doradzić ;)

funk 

Wrestler: Macho Man
E-fed: MaxiMasterMistrz
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2013-11-26, 00:29   

Bardzo ubolewam nad pobiciem Mariusza. To się nie powtórzy. A co do reszty, to staram się pisać coś więcej, ale mam masę pomysłów i jestem trochę zagubiony. Ale cóż, ćwiczenie czyni mistrza. Teraz zostaje mi tylko dalsze pisanie i opracowywanie tekstu pod względem ortografi i czytelności.

Odpowiedz do tematu