Zapowiedzi SmackDown, Mixed Match Challenge i... (zobacz)
W jakim stanie naprawdę jest Jordan? Kulisy z... (zobacz)
Kolejna kontuzja Finna Balora? Nowy turniej d... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
2014
Autor Wiadomość
Przemk0 

Wrestler: Bam Bam Bigelow
E-fed: Szakal, Chris More Attitude
Podziękował: 20
Podziękowano mu 11 razy w 4 Postach
Wysłany: 2014-01-24, 23:28   2014

<<< Szakal 2014 - Przygotowania >>>

Promo zaczyna się od znanego, można by powiedzieć sztampowego, motywu z filmu Rocky "Bill Conti - Gonna Fly Now" (http://www.youtube.com/watch?v=ioE_O7Lm0I4). Producent tegoż obrazu chce przekazać widzowi przygotowania senatora Szakala do nowego roku w EWF. Mamy więc zaszczyt zobaczyć jak łysy:

- Trenuje na ringu w swojej lokalnej federacji operującej w Zachodniopomorskim. Sparingpartnerzy to najroślejsi zawodnicy z regionu i nie dają Szakalowi taryfy ulgowej.

- Siedzi przy swoim senatorskim biurku i w pocie czoła przegląda projekty ustaw. Po jego prawej stronie piętrzy się stos dokumentów do przejrzenia, po lewej zaś widzimy małą kupkę przejrzanych już papierów.

- Popija świeżo parzoną kawę w swoim ulubionym kubku i zasiada do pisania wierszy swoim ulubionym piórem. Wszystko to dzieje się w zaciszu jego przytulnego biura w EWF. Czyżby powstawał "Halogen 2"?

- Spotyka się z wyborcami w przeróżnych lokalizacjach (wsie, szpitale, fabryki). Z zatroskaną miną słucha problemów zwykłych ludzi, obiecuje pomoc i kończy uściskiem dłoni wraz z zdjęciem do lokalnej gazety.

- Wizytuje ostatnio rozpoczęte inwestycje z środków Unii Europejskiej. Jest oprowadzany przez kierownika każdej z budów. Potakuje ze zrozumieniem, gdy przekazywany jest mu plan budowy i informowany jest o postępie prac.

- Pisze najnowszy felieton do Gazety Polskiej pod tytułem "Felipe Castro - 2014 rokiem zamachu na EWF?"

- Pracuje w telefonie zaufania senatora Szakala i odbiera setki telefonów.

- Rzuca lotkami w tarczę z wizerunkiem Vaclava i napisem "Świniożerca".

Całość przeplatana jest urywkami z walk Szakala z roku 2013. Realizator nie skupia się jedynie na zwycięstwach, ale podkreśla także porażki i pokazuje zakulisowe (nigdy nie emitowane!) materiały na których senator wścieka się po nieudanych pojedynkach.

Po tym przecudnym wstępie, muzyka dobiega końca i do akcji wkracza Szakal wraz z mikrofonem. Były komisarz EWF jest ubrany standardowo (adidasy, czarne dresy z 3 paskami, czarny t-shirt z białym napisem "Szakal 2014"). Całość nagrana jest na nienagannie biały tle, bez żadnych elementów.

Szakal - Przyszedł czas na rok 2014. Nowy rok w Polsce i polskim wrestlingu. Wiele jest pracy przed nami w tym nowym roku, tak abyśmy mogli się cieszyć naszym krajem i oglądać najlepszy wrestling na świecie. Nasz rodzimy wrestling. Los obu tych rzeczy... Polski i Wrestlingu... leży także i w moich rękach. Obiecuje wam, że was nie zawiodę w tym roku. Zgładzę tych, który nie wierzą w potęgę Szakala (pojawił się napis pod senatorem "... i nie szanują dobrej kawy oraz poezji"). Zgładzę tych, którzy nie dbają o dobro EWF. Nowy rok nadchodzi!

(pauza)

Szakal - Nowy rok, a przed nami stara dobra, nazwana jak kiełbasa, gala. (pauza) EWF Wrestlepalooza w Lublinie. Na niej nowa świecka tradycja czyli... Właściwie to nie wiem, co to jest. Grupy, koszyki, co to kurwa eliminacje do mistrzostw świata. (Szakal wyciąga kartkę) Podobno jestem w grupie z Bidamem, Thornpike, Won Wejem... kto to kurwa jest... Sebą i jak każda grupa z SR-Crazym. A gdzie Vaclav, gdzie rewolucjonista Bubba z którym mam niewyrównane rachunki z ostatniej Wrestlepaloozy? Jak rozumiem z tego popierdolonego regulaminu (Szakal wyciąga baaardzo długi zwój papieru, który opada aż do podłogi) to będę walczył tylko z tym swoim koszykiem czy tam grupą. Jest tam tylko jedna godna walki ze mną postać...

(pauza)

Szakal - Chłopak wyrobił się przez ostatnie miesiące w EWF. Przekształcił się jakby to poetycko kurwa rzec... jak poczwarka w pięknego dorosłego motyla. Bidak przerodził się w Bidama Siergiejewicza Nowosibirskiego. Zaiste piękna historia, może kiedyś EWF wypuści o tym film lub książkę. Nawet się… kurwa lekko wzruszyłem. (Szakal udaje, że ociera łzę z policzka)

(pauza)

Szakal - Bidam radzi sobie nieźle. Ba! Nawet lata po moich walkach i wali mi w głowę biednego Bubbiego. Ktoś mógł pomyśleć, że uratował mi remis w walce. Ochujał ten ktoś? Ja tylko taktycznie odpoczywałem w tym momencie, zbierałem siły do kontry. To oczywiste, że chciałem z zaskoczenia skontrować i wykończyć Bubbę! Niestety walka została przerwana, gdy byłem o krok od powstania. Niestety…

(pauza)

Szakal - Bidam, nie jesteś już tym przestraszonym Bidakiem... trzęsącym się na widok ringu. Jesteś Bidamem Siergiejewiczem i masz swoje miejsce w EWF. Rozumiem, ale kurwa nie wpierdalaj się w moje łyse porachunki. Mieliśmy dobre walki w zeszłym roku. Udowodniłeś, że masz hardcorowe zacięcie. Byłeś godnym przeciwnikiem, ale czy rzeczywiście chciałbyś zobaczyć jak skończyłoby się nasze ostateczne starcie? Czy naprawdę wierzysz, że mógłbyś wyeliminować mnie z EWF? Ja tu jestem od… kurwa… zawsze. Dobrze Ci radzę, nie próbuj rozgrzebywać naszej historii. Mieliśmy dobre walki w 2013 roku i niech tak już zostanie. Dla twojego dobra Bidam, dla twojego dobra.

(pauza)

Szakal - Zapamiętajcie dziś wszyscy… rok 2014 będzie rokiem Szakala!

Szakal spokojnie wychodzi poza ekran. Realizator serwuje nam drugi raz motyw z filmu Rocky, a razem z nim ,mamy więc zaszczyt zobaczyć jak łysy:

- Kończy swoje treningi wykańczając ostatniego sparingpartnera przez "Pocztówkę z parku sztywntych". Szakal ociera pot z czoła i odchodzi do szatni z mokrym ręcznikiem na ramieniu.

- Siedzi przy swoim senatorskim biurku i przegląda ostatni projekt ustawy. Po jego prawej stronie nie ma już ani jednego dokumentu do przejrzenia, po lewej zaś widzimy ogromną kupę przeglądniętych papierów.

- Wychodzi z biura EWF, w którym zostawia dopity kubek z kawą oraz całą zapisaną kartkę z prawdopodobnie nowym wierszem.

- Pracuje w telefonie zaufania senatora Szakala i w pewnym momencie wyrywa kabel od słuchawki.

- Uderza kijem bejsbolowym w zrobione z gipsu popiersie... znanego wrestlera EWF....

<<< The End >>>

Odpowiedz do tematu