Czy Renee Young powróci do Total Divas? Najle... (zobacz)
PIONIERZY WRESTLINGU #1 - STANISLAUS ZBYSZKO... (zobacz)
Gwiazdor RoH nie przejdzie do WWE, Duża walka... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
EWF Wrestlepalooza CXXIII
Autor Wiadomość
Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wrestler: Han Hye Jin
E-fed: Tony Hogański
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2014-03-11, 22:42   EWF Wrestlepalooza CXXIII

Cholerna gala wreszcie jest. Nie spodziewałem się takiego spóźnienia, ale z uwagi na brak czasu było mi ją bardzo ciężko napisać. Z góry przepraszam za wszelkie literówki czy jakiejś nieścisłości - mogły się trafić, bo w tej chwili trudno jest mi znaleźć moment by przejrzeć ją dokładnie. Wielkie podziękowania należą się Grishanowi, Vaclavowi i Crazy'emu, którzy pomogli w procesie produkcyjnym. Bez ich wkładu publikacja Paloozy nie byłaby możliwa, a spóźnienie mogłoby się zrobić kosmiczne. Postaram się by przy kolejnej gali było lepiej. Przydałaby się jednak jeszcze jedna osoba do pisania jednej walki na galę - więc zgłaszajcie się i pomóżcie ulżyć mi w cierpieniu. Jak zawsze zapraszam do komentowania gali, oczekuję recenzji, bo zawsze miło jest coś przeczytać po wytężonym czasie pisania (a tym razem czas ten był nie tylko bardzo wytężony, ale i męczący i frustrujący zarazem). Zapraszam do lektury.

Wrestlepalooza CXXIII

Game, imp. div. avg.

Ostatnio zmieniony przez Robespierre 2014-04-27, 13:47, w całości zmieniany 1 raz  

SR 
Jobber

E-fed: SR-Crazy
Wysłany: 2014-03-11, 23:05   

Hurra! Piękna gala!

Grishan 
Lower Midcarder

E-fed: Franko The Butcher
Wysłany: 2014-03-12, 12:36   

Gala powstała w bólach, ale nie jest to jakoś szczególnie widoczne ;) Czytało się ją przyjemnie, a najlepiej wypadły segmenty z Panem Senatorem, który jest po prostu nie do zastąpienia. Państwo Jazzowscy też świetnie się trzymają, wciąż dostarczając nam konkretnej porcji rozrywki. Gdzieś poza tym wszystkim czai się Vaclav mącąc i mieszając (jego kolejny pojedynek z Crazym to coś, co bardzo mnie ciekawi).

Porwanie Franka było przerażające. Naprawdę. Jego konflikt z Jazzowskim ładnie się rozwija, wbrew wątpliwościom niektórych z nas ;)

Gratulacje dla nowego Daemusin Championa 8)

Nagły koniec przyjaźni Nasa i Grabarza był dla mnie autentycznym zaskoczeniem. Trochę szkoda, bo to bardzo sympatyczny tandem był.

"Gul u Ghula" był krótszy i chyba słabszy niż zazwyczaj. Co nie zmienia faktu, że ten program już na stałe wpisał się w pejzaż "Wrestlepalooz" i mam nadzieję, że doczekamy się jeszcze wielu odcinków.

Komentarz Tony'ego momentami był dosyć przyciężkawy, ale wciąż nie pozbawiony specyficznego uroku.

Mam nadzieję, że kolejna gala nie będzie powstawała w tak dramatycznych okolicznościach ;)

AGNKP 
Lower Midcarder

Wrestler: Umaga, Kane, Roman Reigns
Podziękował: 1
Wysłany: 2014-03-12, 12:49   

Napisałbym, że gala jest świetna/mistrzowska/kozacka/epicka itp., ale myślę, że jest to oczywiste.
Nie będę też cytował najlepszych dialogów z gali, bo pewnie musiałbym przepisać połowę tekstu.
Ze wszystkich świetnych historii toczących się obecnie w EWF najbardziej wciągnął mnie feud Nassjasza z Franko i mam nadzieję, że jednak Nass nie odjedzie wbrew temu co napisał w temacie dotyczącym karty do tej gali, oraz spór o posadę prezesa ZWP z Vaclavem. Ogólnie myślę, że nikt nie może narzekać na brak wykorzystanie swojej postaci, bo każdy kto regularnie pisze RPy jest wmieszany w jakąś fajną historię i mam nadzieję, że wkrótce moja postać też znajdzie gdzieś swoje miejsce. Ogólnie bardzo podoba mi się ciągnący się już kilka czy nawet kilkanaście gal motyw wmieszania się polityków w sprawy EWF, bo nie wiem czy było to już poruszane w RPach, ale daje dość duże pole manewru.

Zastnawia mnie jeszcze jedna sprawa. Bo teoretycznie każda hala EWF wygląda tak samo. Czy to oznacza, że EWF pobudowało mnóstwo hal na terenie Polski (i w kilku innych miejscach na ziemi) czy po prostu tak przygotowuje miejscowe obiekty?

EDIT:
Pozwolę sobie jednak zacytować jeden malutki fragment z gali. Otóż zapomniałem dodać, że zawsze podobał mi się humor zawarty na transparentowych "rozmówkach" ;)
Nie będę ukrywał ze ten dialog bardzo mnie rozbawił, a ostatni transparent wręcz położył na łopatki :lol:
Cytat:
"Vaclav przeprowadzi aborcję na swych wrogach", "Własnoręcznie usuwam płody - to jego hasło", "Najpierw je tam wsadza", "To dramat człowieka", "Ludzie ludziom zgotowali ten los"
Ostatnio zmieniony przez AGNKP 2014-03-12, 13:22, w całości zmieniany 2 razy  

seba 
Lower Midcarder

E-fed: SeBa
Podziękował: 46
Wysłany: 2014-03-12, 13:02   

Gala bardzo ciekawa jak zawsze bardzo żałuje że nie oddałem Rp na galę ale już następną galę już będę mógł napisać swoją pracę

P.S SeBa i Mati przyjmują datki na to aby odzyskać swoją Armię :D

Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wrestler: Han Hye Jin
E-fed: Tony Hogański
Wysłany: 2014-03-12, 20:03   

AGNKP napisał/a:
Zastnawia mnie jeszcze jedna sprawa. Bo teoretycznie każda hala EWF wygląda tak samo. Czy to oznacza, że EWF pobudowało mnóstwo hal na terenie Polski (i w kilku innych miejscach na ziemi) czy po prostu tak przygotowuje miejscowe obiekty?

Bez przesady, nie budujemy żadnych hal. Ot zwyczajnie, w każdej hali EWF stara się odtworzyć miejsca takie jak kafeteria, wyposażyć odpowiednio biura itp. - kolor ścian może być oczywiście inny, ale przeznaczenie i aranżacja takich pomieszczeń jest z reguły taka sama.

Prinse 
Jobber

Wrestler: Brock Lesnar,Kurt Angle,Y2J
E-fed: Żubr
Podziękował: 4
Wysłany: 2014-03-12, 21:36   

Kolejna świetna gala można z pewnością powiedzieć że było warto czekać ten czas.

Walki standardowo na wysokim poziomie.Bardzo spodobał mi się Main Event mimo takiego a nie innego wyniku. Z wiadomych względów podobała mi się również walka o pas Deamusin.

Wątki rozwijają się bardzo ciekawie. Czy tylko mi Nas i Wamp zaczynają przypominać Jokera i Harley Queen?

Podsumowując kolejna wspaniała gala. Już nie mogę się doczekać kolejnej.

Vaclav 
Upper Midcarder

Wrestler: Raven, Mick Foley, CM Punk
E-fed: Vaclav
Podziękował: 28
Wysłany: 2014-03-16, 18:27   

Piękna gala. Serio, po takim okresie oczekiwania świetnie się czytało. Jeżeli idzie o sgoryliney, to wojna frakcyjna zapowiada się świetnie. Duża zasługa tu Nassa. Walki - nie brakło hardcoreu, ale cieszy fakt że to czysty pro wrs był ozdobą gali. Gratuluje Franko i Grishanowi. A teraz przepraszam, czeka piwo, dużo piwa

Odpowiedz do tematu