Czy Renee Young powróci do Total Divas? Najle... (zobacz)
PIONIERZY WRESTLINGU #1 - STANISLAUS ZBYSZKO... (zobacz)
Gwiazdor RoH nie przejdzie do WWE, Duża walka... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
EWF Wrestlepalooza CXXIV
Autor Wiadomość
Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wrestler: Han Hye Jin
E-fed: Tony Hogański
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2014-04-27, 14:58   EWF Wrestlepalooza CXXIV

Jest już gala. Spóźniona głównie przez moją własną głupotę, bo była gotowa już w zeszłym tygodniu, a następnie przez mój brak czasu i chwilę zwątpienia w sens istnienia EWF. Kryzys został przełamany i Wrestlepalooza jest już gotowa do publikacji. Jest odrobinę krótsza od poprzedniej, ale to tylko dlatego, że jest mniej walk. Pod względem segmentowym nadal stoi na takim poziomie jak kiedyś - choć nie wiem jak długo to potrwa, gdyż EWF potrzebuje pewnych zmian. W tym roku produkcja gal idzie znacznie gorzej niż w analogicznym okresie zeszłego roku, co mnie bardzo smuci. Wielkie podziękowania dla Crazy'ego i Grishana za pomoc w pisaniu walk. Jak zawsze zapraszam do komentowania gali, pisania recenzji, opinii. Dyskutujcie do woli. Zapraszam do lektury.

Wrestlepalooza CXXIV

Game, imp. div. avg.

Ostatnio zmieniony przez Robespierre 2015-04-20, 23:28, w całości zmieniany 1 raz  

Grishan 
Lower Midcarder

E-fed: Franko The Butcher
Wysłany: 2014-04-28, 19:33   

Kolejna udana gala - czytałem ją na raty, więc jakoś nie dotarło do mnie, że jest krótsza od poprzedniej ;) Fajne walki, fajne segmenty i fajny Toster, który w stosunku do poprzedniej "Paloozy" wyraźnie nabrał wiatru w żagle. Podoba mi się sposób, w jaki jesteśmy trzymani w niepewności w temacie Nasa Jazzowskiego - wróci na pełny etat? Nie wróci? Na razie nie otrzymaliśmy jasnej odpowiedzi. To co smuci, to kurczący się roster i coraz mniejsza ilość aktywnych zawodników. Proponuję zrobić "Road To Kwietniowa Anarchia" i już teraz reklamować to wydarzenie na głównej ;)

Cytatem gali i w ogóle niszczącym mnie motywem było oczywiście mydlenie barana. Piękny przykład tego jak powinno się wzbogacać tekst innymi środkami przekazu :lol:

SSAN-jak-rzeka
Jobber

Wysłany: 2014-05-01, 13:28   

Grishan napisał/a:
Podoba mi się sposób, w jaki jesteśmy trzymani w niepewności w temacie Nasa Jazzowskiego - wróci na pełny etat? Nie wróci? Na razie nie otrzymaliśmy jasnej odpowiedzi.

Nie ma na to żadnych szans, ani w najbliższej przyszłości, ani w ogóle. Jakkolwiek dramatycznie to nie zabrzmi - nie mam głowy do normalnego życia, a tym bardziej do efedów. Sposób odejścia Nasa nie jest spektakularny, ale w dużej mierze odpowiada drodze obranej przez jego twórcę. Kiedy się cały czas przegrywa i wszystko wygląda coraz gorzej, trzeba odwołać się do innych instancji, o których jeszcze pół roku temu bym nawet nie pomyślał. Wiem, że Game'a, zresztą jak sporo innych osób z mojego otoczenia to zszokowało, a teraz lekko bawi i nadal nie dowierzają, ale fakt jest faktem.

Nie wiem czy czujesz się rozczarowany, czy nie, na wszelki wypadek powiem, że mi przykro, ale nie mam już głowy do takich rozmyśleń.

Trzymajcie się i dzięki za te wszystkie lata.

Prinse 
Jobber

Wrestler: Brock Lesnar,Kurt Angle,Y2J
E-fed: Żubr
Podziękował: 4
Wysłany: 2014-05-01, 21:37   

Kolejna przepyszna gala. Co do długości to nie jest źle. Owszem jest krótsza ale nadal niezwykle satysfakcjonująca i dostarczająca wiele przyjemności z czytania. Walki prześwietne zwłaszcza Shipyard match. A co do Nasa to życzę Ci jak najlepiej i mam nadzieję że jednak kiedyś powrócisz.

Vaclav 
Upper Midcarder

Wrestler: Raven, Mick Foley, CM Punk
E-fed: Vaclav
Podziękował: 28

Wysłany: 2014-05-05, 13:52   

Galę uznaję za udaną, ale czegoś mi w niej zbrakło. Czego - nie wiem. Może okres oczekiwania zaostrzył apetyt na tyle że oczekiwałem cholera wie czego. Storyliney się rozwijają i wszystkie drogi prowadzą na Kwietniową Anarchię. Polski Związek Wrestlingu to interesujący wątek i może doczeka się postaci na miarę Kręciny :P Zaprezentowane walki stały na wysokim poziomie i nie potrafię wskazać swego faworyta. A wybrałbym go z dwóch ostatnich pojedynków. Z innych ciekawostek wymieniłbym postać Artura Grota, będącego miłą odmianą od bardziej zakręconych gimmicków.

Odpowiedz do tematu