Czy Renee Young powróci do Total Divas? Najle... (zobacz)
PIONIERZY WRESTLINGU #1 - STANISLAUS ZBYSZKO... (zobacz)
Gwiazdor RoH nie przejdzie do WWE, Duża walka... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
EWF Wrestlepalooza CXXV (karta)
Autor Wiadomość
Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wrestler: Han Hye Jin
E-fed: Tony Hogański
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2014-04-27, 21:22   EWF Wrestlepalooza CXXV (karta)

EWF Wrestlepalooza CXXV, Port Vila, Vanuatu (11.04.2014)

Karta:
Nie ma karty. W związku z ostatnimi opóźnieniami, a także zbliżającą się Kwietniową Anarchią VII formuła gali będzie trochę inna. Walk będzie mniej (wydaje mi się, że 4), w tym jedna to:

00. Bidam & Franko vs ??? & ??? -
EWF Tag Team Championship

Pozostałe walki nie są znane. Waszym obowiązkowym zadaniem w eRPach jest udzielenie odpowiedzi na następujące pytania:

01. Czy chcę walczyć o EWF Tag Team titles, a jeśli tak to kogo widziałbym jako swojego partnera i dlaczego? Dlaczego te pasy miałyby trafić w nasze ręce? (Bez długaśnych opowieści o tym jak nikczemni są Franko z Bidamem.)
02. Z kim chciałbym walczyć na tej gali? - w przypadku braku zainteresowania Tag titles.
03. Jakiej walki oczekuję na Kwietniowej Anarchii VII? Czego spodziewam się po tej gali?
04. Kogo popieram w sporze o prezesurę Związku Wrestlerów Polskich? Vaclava czy Don Pedra?
05. Co sądzę o Polskim Związku Wrestlingu i czy chcę uznać ich jurysdykcję?
06. Jaki gimmick match (można samemu wymyślać) chciałbym zobaczyć na najbliższych dwóch galach? - pytanie jest nieobowiązkowe, ale zachęcam do odpowiedzi, bo najciekawsze pomysły zostaną wykorzystane.

Objaśnienia:
- Udzielenie odpowiedzi na powyższe pytania może nastąpić w jakiejkolwiek formie. Musicie rzecz jasna wpleść je w fabułę eRPa. Obowiązuje tu pełna dowolność.
- Potraktujcie tę galę jako wprowadzenie i przygotowanie do Kwietniowej Anarchii.
- Franko i Bidam na pierwsze pytanie odpowiadać nie muszą. W ich przypadku powinni opisać przeciwników z którymi chcieliby się zmierzyć i dlaczego.

Inne informacje:
- Ostatnie opóźnienia w produkcji gali sprawiły, że zacząłem się zastanawiać jakie reformy wprowadzić by usprawnić proces produkcji gali. Długości walk nie ma co obcinać, bo w zasadzie już ich sam nie piszę (poza końcówkami, main-eventami i ciekawszymi gimmick matchami). Padło więc na cięcie segmentów. Stanąłem przed wyborem - albo gale w dotychczasowej formule, ale z opóźnieniami albo częściej, ale krócej. Wybieram drugą opcję, bo nie zaburza rytmu storyline'ów, pisania eRPów itp. Spodziewajcie się więc, że segmentów będzie mniej, a gala będzie krótsza. Nie będzie to powrót do czasów PCW lub wczesnego EWF. Raczej do EWF z 2007/2008/2009 roku. Zobaczymy jak się to sprawdzi. Z drugiej strony musimy trochę nadgonić spóźnienia, bo już prawie maj, a u nas jeszcze Kwietniowej Anarchii nie ma.
- Ważne ogłoszenie: nie ma spóźnień. Mam ambitne postanowienie by zacząć dłubać trochę przy gali już od przyszłego tygodnia, tak by mogła się ona pojawić w tydzień po deadlinie. Mam nadzieję, że mi się uda.
- Zapraszam do dyskusji nad tym, co możnaby zmienić w EWF by usprawnić funkcjonowanie e-fedu. Może ktoś ma jakieś ciekawe pomysły.
- Na wszelkie pytania chętnie odpowiem.
- Nie przyjmuję protestów.
- Gala w Vanuatu, gdzie mają theme o świetnej nazwie "Yumi, Yumi, Yumi". To już koniec naszej podróży po Oceanii.

RP do niedzieli (11.05.2014), do godziny 23:55. Spóźniacie się na własną odpowiedzialność, nie będę na nikogo czekał tym razem. Nie musicie niczego zgłaszać.

Ostatnio zmieniony przez Robespierre 2015-04-20, 22:28, w całości zmieniany 2 razy  

Grishan 
Lower Midcarder

E-fed: Franko The Butcher
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2014-04-28, 19:06   

Jeżeli chodzi o zmiany w formule "Wrestlepalooz", to ostateczna decyzja i tak należy do Ciebie. Moim zdaniem każde zmiany, które podtrzymają istnienie EWF, to dobre zmiany. Gdybyś nie wytrzymywał tempa, to zawsze można przeskoczyć na cykl, który nazwałbym "hobbystycznym" - z galą nawet raz na parę miesięcy ;) Byleby federacja funkcjonowała, bo bez niej jest po prostu pusto w e-fedowym światku.

Przy okazji którejś gali, w ramach jednorazowego eksperymentu, moglibyśmy zarzucić pisanie tradycyjnych erpów na rzecz konkursu w pisaniu walk. Po prostu każdy musiałby napisać walkę swojego zawodnika, no i wygrałaby ta lepsza (która finalnie znalazłaby się w tekście gali). Powtarzam jednak, że coś takiego powinno być tylko urozmaiceniem naszej e-fedowej egzystencji - tradycyjnych role playów nic nie zastąpi.

Cóż jeszcze... można też stworzyć jakąś atrakcję dla debiutantów - na przykład jakąś walkę na "Kwietniowej Anarchii" z nagrodą w postaci pucharu, medalu czy czegoś w tym rodzaju. Wiem, że nie chcesz tworzyć kolejnych trofeów, ale staram się wymyślić cokolwiek, co miałoby chociaż nikłe szanse powodzenia ;) Oczywiście żeby to miało sens, "Road To Kwietniowa Anarchia" musiałaby odnieść sukces w postaci przynajmniej kilku zgłoszeń, co samo w sobie wydaje się niezbyt prawdopodobne...

Odpowiedz do tematu