Czy Renee Young powróci do Total Divas? Najle... (zobacz)
PIONIERZY WRESTLINGU #1 - STANISLAUS ZBYSZKO... (zobacz)
Gwiazdor RoH nie przejdzie do WWE, Duża walka... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
EWF PPV Kwietniowa Anarchia VII
Autor Wiadomość
Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wrestler: Han Hye Jin
E-fed: Tony Hogański
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2015-05-23, 00:07   EWF PPV Kwietniowa Anarchia VII

Kwietniowa Anarchia VII już jest. Emocje polityczne z ostatnich dni sprawiły, że wpadła ona w poślizg, bo jak tu się Bronkiem i jego zuchwałymi kumplami nie wkurwiać. Zapraszam do czytania i komentowania. Gala przede wszystkim miała przedstawić powody zastoju EWF z zeszłego roku, stąd wątek główny jest taki a nie inny. Wyszła chyba najdłuższa w historii federacji, tak to wygląda, a tak nie miało być. Dżihad wraz z kartą na nową Wrestlepaloozę pojawią się na dniach. Tylko mi tu aktywnie Anarchię komentujcie i recenzujcie, zapraszamy też wszystkich nowych do wspólnej zabawy. Dziękuję wszystkim za pomoc w produkcji gali. Pozdrawiam wszystkich, jebać Bula Komorowskiego i jego bandę.

Kwietniowa Anarchia VII

Game, imp. div. avg.

Ostatnio zmieniony przez Robespierre 2015-07-05, 20:53, w całości zmieniany 1 raz  

SR 
Jobber

E-fed: SR-Crazy
Wysłany: 2015-05-23, 09:41   

W takich chwilach mówimy głośne i wyraźne jebać wąsali co golą wąsy!

Super gala, ale jak wyszedł Tony? Normalnie drzwiami? Jak on to zrobił? Czy w EWF naprawdę nastała ciemność?

seba 
Lower Midcarder

E-fed: SeBa
Podziękował: 46
Wysłany: 2015-05-23, 10:20   

Gala naprawdę stoi na bardzo wysokim poziomie. Najbardziej rozbawił mnie segment z Matim, który gryzł taliba w noge :D

Grishan 
Lower Midcarder

E-fed: Franko The Butcher
Wysłany: 2015-05-23, 13:26   

Podsumowanie całego okresu w historii EWF wydawało mi się trudnym zadaniem i pewnie takim też było. Bardzo byłem ciekawy, jak to wyjdzie i teraz mogę z czystym sumieniem napisać, że się udało. Najważniejsze wątki zostały podsumowane, tajemnice rozwiązane, przewrót dokonany. Kwietniową Anarchię numer siedem uważam za bardzo udaną.

Dzięki temu, że pojawiło się trochę erpów, większość walk trzymała w napięciu od początku do końca i trudno było w nich wytypować zwycięzców. To wielki pozytyw, bo lubię być zaskakiwany. Gala zapewniła mi mnóstwo emocji, tu i ówdzie zamarkowałem nawet ;)

Gratulacje dla nowego Daemusin Championa. Dla poprzedniego też, chociaż pewnie marne to pocieszenie. Wasza walka była jednym z tych rzadkich przypadków, kiedy naprawdę nie mam pojęcia, kto uniesie pas w geście triumfu :)

Gratuluję też zdobywcy Pucharu Szczęściarza, a także - co mi tam - szczęśliwemu posiadaczowi Evolution Title ;)

Jest kilka niedopowiedzianych kwestii (czy decyzja o wakacie pasów się utrzyma? Co z "jeńcami wojennymi"? Dlaczego EWF zamilkło na tak długo?), które powinny zostać wyjaśnione. Mam nadzieję, że stanie się tak już na najbliższej gali debiutantów :)

Rzeczą nieco kontrowersyjną wydaje mi się ogólny klimat, tematyka i "ciężar gatunkowy" gali. Znaczy, świetnie to wszystko pasuje do nazwy PPV i do przejęcia władzy przez Castro, ale jednocześnie niebezpiecznie zbliża się do ostatniej gali BGW, która przekraczała granice, których moim zdaniem przekraczać się nie powinno. Tam już była totalna rozpierducha, kule świszczały i trafiały w cel, a nawet padały trupy (o czym zresztą wspomniano przy okazji prezentacji syryjskich uczestników Battle Royal). Wolałbym, żeby EWF nie podążyło w tym kierunku (wiem, ze dziwnie to brzmi ze strony twórcy takich wynaturzeń jak Gehenna Match, ale takie jest moje odczucie).

Wysilę się na obiektywizm i napiszę jeszcze, że zemsta Jazzowskiego wypadła niezwykle efektownie ;)

SR 
Jobber

Wysłany: 2015-05-23, 15:55   

Szkoda, że nie dostał kuli w łeb...

Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wysłany: 2015-05-23, 16:06   

SR napisał/a:

Bronek wczoraj? No szkoda.

SR 
Jobber

Wysłany: 2015-05-23, 16:21   

Robespierre napisał/a:
SR napisał/a:

Bronek wczoraj? No szkoda.

Wczoraj to chyba ulotką w łeb by dostał.
Wcześniej ktoś krzesłem próbował zabić pomazańca.

SSAN-jak-rzeka
Jobber

Wysłany: 2015-05-24, 16:47   

Ogólnie, gala bardzo mi się podobał i to właśnie ze względu na te kontrowersyjne fragmenty, które niektórym do gustu nie przypadły. Do pewnego momentu, ja także nie byłem zwolennikiem jakichś przewrotów, rewolucji i braku zgody, ale tego właśnie potrzeba żeby wyrwać efedy ze stagnacji. Nie może być cały czas tak samo, nie możemy polegać całe życie na tych samych schematach, na tych samych nudnych walkach i na tych samych zabawnych, niekiedy nawet śmiesznych segmentach. Trzeba przywrócić EWF godność, trzeba odświeżyć te zardzewiałe efedy.

Dlatego też angle z Boko Haramem, który tak oburza, który tak straszy, przyjmuję z rozbawieniem. Boko Haram jest straszne wszędzie poza Nigerią, tam ludzie wprost z utęsknieniem na nich czekają (wiem, bo byłem) a boją się tylko te umoczone po pachy złodzieje.

Esmeralda musiała odejść, przez długi czas nie wnosiła do tej federacji zupełnie nic, była tylko ładnie wyglądającą marionetką a jej udział był znikomy. Robiła wszystko co podyktowali jej koledzy, nie było żadnego sprzeciwu. Dlatego bardzo dobrze się stało, brzydko mówiąc- niech wypierdala, czas najwyższy.

Odejść musiały też te same skompromitowane twarze, Kraven, Szakal, Game. Ile można? Mieli zrobić z tego coś innego niż PCW. EWF miało być inne. Co natomiast mieliśmy za ich sprawą? Te same segementy, te same gale, ten sam układ. A kiedy ktoś chciał coś zmienić to jako pierwsi się odzywali- to nasze EWF, łapy precz! Walki nadal będą, segmenty nadal będą, nie będziecie tu robili żadnych b-fedów, wszystko musi być klasycznie!

Dlatego też, z radością przyjmuje wszystkie nadchodzące zmiany. Może młody Castro nie jest idealnym kandydatem, ale na pewno jest lepszy niż ta dotychczasowa klika. Poza tym, bardzo liczę na to, że już niedługo, jesienią np., zmiany będą jeszcze głębsze, dzięki nowym twarzom, które w ostatnim czasie zapisały się do EWF. Liczę, że ich udział w tworzeniu nowego oblicza efedów będzie co najmniej 20%.

#Czasnazmiany
#Tosieuda
#Bigosomsmierc

Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wysłany: 2015-05-24, 16:52   

#Czasnazmiany
#Tosieuda
#Bigosomsmierc

SR 
Jobber

Wysłany: 2015-05-24, 18:06   

#Czasnazmiany
#Tosieuda
#Bigosomsmierc

Podaj dalej!

Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wysłany: 2015-05-24, 18:24   

Przeklinam samowładczy tron,
A ciebie, łotrze, nienawidzę!
Twą zgubę, twoich dzieci zgon
Z uciechą bezlitosną widzę.
Na czole twoim hańby ślad
Czytają ludów pokolenia,
Tyś wyrzut Bogu, wstyd stworzenia,
Śmiechem przejmujesz cały świat.

Wiersz wyborczy, Aleksander Puszkin

SR 
Jobber

Wysłany: 2015-05-24, 21:59   

Z okazji wypierdolenia Pana Bronka na następnej gali, każdy zainteresowany będzie mógł popatrzeć na EWF World Title oraz uścisnąć ręke Mistrza.

SSAN-jak-rzeka
Jobber

Wysłany: 2015-05-24, 22:02   

SR napisał/a:
Z okazji wypierdolenia Pana Bronka na następnej gali, każdy zainteresowany będzie mógł popatrzeć na EWF World Title oraz uścisnąć ręke Mistrza.

I dostać buziaka od WAMP. Piękne, wielka chwila, wielkie zwycięstwo.

#teraznawiejska
#Polskabudzisię
#wonzbelwederuchuju

Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wysłany: 2015-05-24, 22:02   

Odnośnik do Youtube

#wonzbelwederuchuju
#izpalacukurwatez

Tomek94 
Upper Midcarder

Wrestler: Christian, Dana Brooke
Podziękował: 24
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach

Wysłany: 2015-05-24, 22:13   

SSAN-jak-rzeka napisał/a:
I dostać buziaka od WAMP. Piękne, wielka chwila, wielkie zwycięstwo.

Bleee!

Odpowiedz do tematu