Czy Renee Young powróci do Total Divas? Najle... (zobacz)
PIONIERZY WRESTLINGU #1 - STANISLAUS ZBYSZKO... (zobacz)
Gwiazdor RoH nie przejdzie do WWE, Duża walka... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Święte Pepsi
Autor Wiadomość
TJCACPJ 
Main Eventer
Sułtan Attitude

Wrestler: Cole | Anderson | Goto | Braun
Podziękował: 29
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2015-06-19, 00:39   Święte Pepsi

„Pod twoją obronę
uciekamy się
święte pepsi
prosto z puszki

naszymi łykami
racz nie gardzić
w smaku
naszym

O pepsi nasze
Butelko nasza
puszko nasza
kubku nasz

Ze Smakiem swoim nas
pojednaj
Smaku swojemu nas polecaj
Swojemu smakowi nas oddawaj

Amen”

Przenosimy się do Częstochowy, gdzie to na Jasnej Górze w kościele pod wezwaniem wniebowzięcia pepsi odbywa się jedno z najważniejszych świąt czyli „Boże Pepsi”. Widzimy zresztą na ambonie księdza, który ma chyba coś ciekawego do przekazania.

Ksiądz proboszcz – Umiłowani synowie. Serce nasze sugerowało nam dziś te spotkanie aby razem świętować w domu pana naszego jego wielkie święto. Nasze Pepsi jest dzisiaj najważniejszym płynem na świecie. Tak więc zaprawdę powiadam wam, że każdy kto uwierzy w Pepsi zostanie zbawiony i trafi do nieba. Za to niedowiarki oraz heretycy trafią tam, gdzie jest ich miejsce. Trafią do czerwonych odmętów Coca Coli. W tak ważnym dniu jak ten dzisiejszy przemówić musi człowiek, który jest Mesiaszem Pepsi. Ton on dba o dobre imię naszego Boga na ziemi i dzisiaj składajmy mu ukłony. Panie prowadź !

Pepsi Bosman podszedł do ambony i ksiądz ucałował go w rękę a następnie PB podszedł do mikrofonu i widocznie miał coś ważnego do przekazania.

Pepsi Bosman – Siostry i Bracia. Gdy nie było mnie jeszcze na tym świecie służyłem panu naszemu w niebie, gdzie to byłem synem Boga naszego. Jednak on także wiedział, że świat dzisiejszy pełny jest niedowiarków oraz wątpiących. Dzisiaj przyszedłem w to miejsce by wam wszystkim pokazać, że jest tylko jedna słuszna droga, którą każdy z was musi pójść. Prosto od was pojadę dalej głosić łyki boże. Ruszę do Gdańska by na dali Wrestlepalooza CXXVI pokazać, że to nasze Pepsi jest najważniejsze na świecie. Wy wszyscy znacie tych trzech wątpiących, których trzeba siłą nawrócić na odpowiednią drogę. Są to oczywiście : Franz, Alvaro Morena oraz Nekrophage. Po samych ich nazwach można dojść do wniosku, że nie szanują oni ani mnie ani was. Jednak nie jestem mesiaszem tylko dla przyjemności. W Gdańsku nie będę walczył dla samego siebie. Zawalczę dla Pepsi, zawalczę także za was. Wiem że jesteście za słabi by osobiście rozprawić się z wątpiącymi. Tak więc stanę na waszym czele pokazując, że to my jesteśmy tutaj zdecydowanie najważniejsi. Nigdy ani nigdzie nie będzie czegoś tak ważnego jak Pepsi oraz Pepsi Bosman. Możecie być dumni ze mnie a ja mogę być dumny z was. My wszyscy razem ruszmy do Gdańska by za kilka dni rozprawić się z nimi wszystkimi. Pokażcie jak bardzo kochacie mnie, syna Pepsi a ja pokażę wtedy wam jak bardzo kocham was.

W tym momencie z ławki wyskoczył pewien człowiek ubrany w habit Coca Coli i chciał zaatakować Pepsi Bosmana. Oczywiście błyskawicznie został powalony na ziemię a następnie wierni chcieli go z linczować. PB miał chyba jednak inne plany.

Pepsi Bosman – Zostawcie tego nędznego robaka. Nie zasługuje on aby żyć ale ma jeszcze szansę by nawrócić się na Pepsi. Podejdź tutaj biedny człowieku. Doskonale wiesz, bowiem że jesteś tylko elementem szatana, który skrywa się pod nazwą „Coca Cola”

Pepsi Bosman podszedł do niewiernego i położył mu rękę na barku a następnie przewrócił się i zaczął całować buty Bosmana. Widać było, że nawrócił się na wiarę Pepsi. Pewnie to samo stanie się na Wrestlepaloozie ze wszystkimi przeciwnikami Pepsi Bosmana.

Regres Roku 2016 - Vackao :P (Nie uznany tak jak WWE nie uznaje title runu Inokiego)

Grishan 
Lower Midcarder

E-fed: Franko The Butcher
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2015-06-19, 23:16   

Tekst jest krótki, ale pomysłowy i oryginalny - z biegiem czasu nauczyłem się doceniać te aspekty erpowego rzemiosła. Twoje postać to prawdziwy fanatyk popularnego napoju i jak na razie nawet mu to pasuje ;) Cóż jeszcze? Mogę tylko powtórzyć: jest ciekawie, ale krótko. W sumie czuję się zachęcony do lektury kolejnych Twoich dzieł :)

Odpowiedz do tematu