Czy Renee Young powróci do Total Divas? Najle... (zobacz)
PIONIERZY WRESTLINGU #1 - STANISLAUS ZBYSZKO... (zobacz)
Gwiazdor RoH nie przejdzie do WWE, Duża walka... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Przygody Biznesmena #3
Autor Wiadomość
Giero 
Upper Midcarder
Certyfikowany G

Wrestler: AJ Styles
Podziękował: 13
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2015-07-17, 20:49   Przygody Biznesmena #3

23.06.2015 Neapol, Włochy

Widzimy Stefano, który zabawia się w towarzystwie dwóch seksownych dam, a na stole prawdopodobnie leży dobrze znana nam substancja... do środka jego pokoju wparował Don Camillo.

Stefano: Szefie! Mówiłem, że jak czegoś będziesz chciał to zadzwoń...

Don Camillo: Widzisz jak to jest wbijać do czyjegoś biura/pokoju bez pukania? Panie, pozwólcie, że na chwilę zostawicie nas samych...

Blondi i brunetka opuściły pokój...

Don Camillo: Załatwiaj bilety do Bielsko-Białej na 25 lipca!

Stefano: Znowu gala?

Don Camillo: Tak! I tym razem wygram! Wiesz dlaczego? Walczę z jakimiś frajerami o title shota na EWF D-Evolution! Muszę to kurwa wygrać! Chcę walczyć o pas mistrzowski! Rozumiesz mnie?!

Stefano: Dobrze, spokojnie... ostatnio myślałem nad tym całym restlingiem i EWF...

Don Camillo: I?

Stefano: Trochę skompromitowaliśmy się, czy nie powinniśmy sobie...

Don Camillo: Odpuścić?! Odpuścić?! To chciałeś powiedzieć?!

Stefano: Ja...

Don Camillo: Chuju, to Ciebie napadli! Gdybyś miał choć trochę takich umiejętności jak ja w walce, to byś dał sobie radę z tymi bandziorami! Poza tym... droga dojścia na szczyt EWF to najszybsza droga, by zdobyć szacunek na rynku, rozumiesz to? Ja robię wszystko co mogę. W moim debiucie, w maju co zrobiłem? Wygrałem! Co zrobiłem w dark matchu przed ostatnią Wrestlepaloozą?! Wygrałem! W walce o pas byłem bliski...

Stefano: No dobra, dobra! Przepraszam... to ja zwaliłem.

Don Camillo: Przygotuj mi bilety do Bielsko-Białej oraz roster całego EWF. W mailu mi napisali, że muszę im zgłosić z kim chcę walczyć w tag teamie na 128-smej gali. Wybierzemy mi partnera...

30.06.2015, Neapol, Włochy

Don Camillo: Przygotowałeś ten roster?

Stefano: Tak, mam tu listę...

Don Camillo: Dobrze, więc na początku wykreśl z niej: lewaków, gejów, pedałów, lesbijki, innych Włochów, zawodników, którzy są od dawna w federacji i wszystkich, którzy są przeciwko narkotykom...

Stefano: Ale ja nie wiem kto jest przeciwko narkotykom...

Don Camillo: Kurwa, nie nauczono Cię na studiach robić odpowiedniego researchu?!

Stefano: Rzuciłem studia po pierwszym semestrze, a potem już nie podchodziłem do nich.

Don Camillo: A, no tak... zapomniałem, że masz fałszywe papiery. Jednak to prawda, że jak tak często powtarza się kłamstwo to staje się to prawdą...

Stefano: Wróćmy do listy.

Don Camillo: Tak!

Stefano: Wykreślam S... sz... kuźwa! Szakala, SR-Crazy, Vaclava, Nasa Jazzowskiego, Yoshihito Nabeshima, Bidama, Franko the Butchera, SeBę, Bane'a, Żubra, Franza...

Don Camillo: Czekaj, czekaj! Ktokolwiek musi zostać na tej liście...

Stefano: Pozostają: Polla...

Don Camillo: To przecież ten pedał z brodą! Dalej!

Stefano: Josh Brennan...

Don Camillo: Z Irlandii! Zalegalizowali związki homoseksualne! Dalej!

Stefano: Alvaro Morena...

Don Camillo: Jest tak słaby, że rozwaliłem go w dark matchu.

Stefano: Nekrophage...

Don Camillo: Ten ćpun?! Wciągnie nam cały towar!

Stefano: Podobno już nie ćpa.

Don Camillo: Narkoman zawsze zostanie narkomanem.

Stefano: W takim razie zostaje nam PepsiBosman...

Don Camillo: Idealnie! Skąd on jest?

Stefano: Z Kołobrzegu...

Don Camillo: Pojedź tam i zaproponuj mu tyle Pepsi ile będzie chciał.

Stefano: Szef mówi serio?

Don Camillo: Tak! Jeżeli będzie chciał fontannę z Pepsi to zrób mu fontannę z Pepsi!

Stefano: Ale...

Don Camillo: Jeżeli będzie chciał Pepsi w proszku to zrób mu Pepsi w proszku!

Stefano: Może jednak...

Don Camillo: A jeżeli będzie chciał bym mu zrobił muzeum Pepsi, to zrób mu muzeum Pepsi, kurwa jego mać!

Stefano: Czemu on?!

Don Camillo: Jest idealny! Będzie moim cieniem w tag teamie, cały blask fleszy i kamer będzie padał na mnie. Poza tym... prędzej zmęczy się w ringu i zrobi ze mną zmianę niż wykona co najmniej trzy akcje. Napisz do niego, a potem załatwiaj bilet i spotkaj się z nim! Ja tymczasem poćwiczę przed następną walką...

SSAN-jak-rzeka
Jobber

Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2015-07-17, 21:10   

Poprzednich erpoz nie śledziłem, ale tą- naśladując dobre obyczaje mojego najbliższego tag partnera- skomentuję. :)

Zawiodło mnie trochę to, że nie dowiedziałem się z tego tekstu z kim walczysz. Nie wiem, może są to jakieś ogóry, ale jednak coś by wypadało, chociażby po to, ażeby się wprawić do jebania oponentów na wyższym poziomie. Fabuły też raczej niewiele, wbrew temu na co wskazuje tytuł.

Na plus należy natomiast zaliczyć stosunkowo dobre wczuwanie się w gimmick a także poprawność językową. Biorąc pod uwagę Twoją obecną pozycję w karcie, być może wystarczy to do odniesienia zwycięstwa. Niemniej jednak, po zdobyciu ewentualnego title shota i w perspektywie walki z Żubrem, taka erpoza to będzie zdecydowanie za mało.

Może trochę surowo, ale zasługujesz. Masz niemałe doświadczenie w pisaniu dobrego diary, to i oczekiwania są większe aniżeli w przypadku zwykłego śmiertelnika. :)

seba 
Lower Midcarder

E-fed: SeBa
Podziękował: 46
Wysłany: 2015-07-18, 08:01   

SSAN-jak-rzeka napisał/a:
Niemniej jednak, po zdobyciu ewentualnego title shota i w perspektywie walki z Żubrem, taka erpoza to będzie zdecydowanie za mało.

Oj Nas czyli wątpisz w to że moge wygrać :evil: :twisted:

SSAN-jak-rzeka
Jobber

Wysłany: 2015-07-18, 15:51   

seba napisał/a:
Oj Nas czyli wątpisz w to że moge wygrać :evil: :twisted:

No nie, nie wygłupiaj się. Zwykła omyłka, zapomniałem, że masz walkę tytułową. Oczywiście będę trzymał kciuki, bardziej niż za Żubra (sorry kolego).

Grishan 
Lower Midcarder

E-fed: Franko The Butcher
Wysłany: 2015-07-18, 17:48   

Można to nazwać Twoim standardowym erpem - czyli jest fajnie, ale mało. Żeby toczyć porywające boje o Daemusin Title albo Puchar Szczęściarza, taki erp wystarczy, ale obawiam się, że bardziej doświadczeni zawodnicy zrobiliby sobie wisiorek z flaków Dona. Jeśli włożysz w tą zabawę więcej serca, będziesz groźny - widać, że potrafisz pisać i masz wyrobiony styl. Staraj się też unikać tekstów w stylu:

Cytat:

Moim zdaniem takie ujęcie tematu osłabia Twoją postać i sugeruje, że Camillo to jakiś leszcz, z którym przegrana jest wyjątkowo hańbiąca. Chyba nie o to Ci chodziło? ;)

Giero 
Upper Midcarder
Certyfikowany G

Wrestler: AJ Styles
Podziękował: 13
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2015-07-18, 17:51   

Grishan napisał/a:
Staraj się też unikać tekstów w stylu:

Cytat:

Moim zdaniem takie ujęcie tematu osłabia Twoją postać i sugeruje, że Camillo to jakiś leszcz, z którym przegrana jest wyjątkowo hańbiąca. Chyba nie o to Ci chodziło? ;)

Racja, raczej miałem zamiar pokazać wyższość swojej postaci, że tak łatwo go rozwaliła ;)

Odpowiedz do tematu