Czy Renee Young powróci do Total Divas? Najle... (zobacz)
PIONIERZY WRESTLINGU #1 - STANISLAUS ZBYSZKO... (zobacz)
Gwiazdor RoH nie przejdzie do WWE, Duża walka... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Szakal - The Crazy Revenge
Autor Wiadomość
Przemk0 

Wrestler: Bam Bam Bigelow
E-fed: Szakal, Chris More Attitude
Podziękował: 20
Podziękowano mu 10 razy w 3 Postach
Wysłany: 2015-08-07, 14:46   Szakal - The Crazy Revenge

** Godzina przed House Show EWF w Szczyrku **

Jesteśmy przed halą Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku. Miejscu, w którym przygotowują się polscy olimpijczycy, a dziś po gębach będą się prali polscy zapaśnicy (wrestlerzy). Gala typu HS jest galą podbudowującą następną Wrestlepaloozę w Bielsko Białej. Niby wszystko odbywa się tak jak zwykle. Fani powoli się zbierają. Atmosfera nie jest jednak taka luźna jak przed galami starego EWF. Kiedyś było niezwykle gwarnie, lało się piwo w ogródkach piwnych, a Wojtek zarabiał krocie na kiełbaskach. Teraz piwa nie ma lub jest bardzo "rozwodnione". Pan Wojtek zaś otrzymał nowe kiełbaski skontrolowane przez komisję EWF ds. standaryzacji. Fani otrzymują zaś od wolontariuszy ulotki na temat nowych standardów w EWF m.in. ISO666.

Po chwili podziwiania tych widoków kamera zwraca uwagę na dużą ciężarówkę z ... podobizną senatora Szakala i dużym przekreślonym napisem ISO666. Ciężarówka parkuje w oddaleniu od hali, ale nadal potencjalni fani mają do niej stosunkowo blisko. Drzwi ciężarówki otwierają się i wysiadają z niej Mumin i Mladenov. Pomocnicy Szakala szybko ustawiają płotki z napisem "Strefa wolna od ISO666" i odpieczętowują wejście na tył ciężarówki. Z naszej perspektywy ciężko powiedzieć, co znajduje się w środku, ale Mumin używając głośnika zapewnia, iż jest to strefa wolna od ISO666 i zaprasza fanów.

Po chwili reklamy, w około ciężarówki zaczyna gromadzić się tłum. Ludzie wchodzą do środka i wychodzą lekko rozbawieni. Czasami zdarzają się też spontaniczne chanty: Szakal! Szakal!

Realizator materiału chyba nie wytrzymał z ciekawości i widzimy nagranie z kamery szpiegowskiej. Tylko możemy domniemywać, że kręci to wysłaniec władzy EWF, który chce skontrolować, co dzieje się ciężarówce senatora. Kamera zainstalowana jest prawdopodobnie gdzieś guziku koszuli, bo właśnie z takiej perspektywy oglądamy to co się aktualnie dzieje. Wysłaniec EWF przedziera się przez tłum i staje w kolejce do wejścia. Mladenov sprawnie (jak na niego) kieruje tłumem i wpuszcza kolejne osoby dopiero, gdy ktoś już wyjdzie z ciężarówki. Po chwili oczekiwania wchodzimy. Ciemno... Ciemno... i na wielkim ekranie pokazuje się Szakal.

Szakal - Masz dosyć represji EWF? Chcesz wolności? Precz kurwa z ISO666! Tutaj możesz wyrażać się kurwa swobodnie. To strefa wolna od tych popierdolonych wymysłów Felipe Castro. Precz z ISO666! Zapraszam!

Ekran się rozstępuje i okazuje się, że w ciężarówce jest mała replika zlikwidowanej kafeterii EWF, sklepik i miejsce, w którym według ulotek można używać wulgarnych stwierdzeń ile dusza zapragnie. W menu znalazły się takie frykasy jak "Oryginalne kiełbaski Wojtka" oraz 56 odmian kawy w tym specjał "Kawa Pani Zosi". Jest też kilka ekranów, na których wyświetlane są najstarsze gale EWF. Fani zgromadzeni w środku, co pewien czas chantują: EWF! EWF!

Jednym zdaniem jest to słodka enklawa starego EWF w tej nowej rzeczywistości. Zainteresowanych jest sporo, więc po pewnym czasie strefa "wychodzi" poza wnętrze ciężarówki.

Godzina rozpoczęcia gali zbliża się nieubłaganie, jednak część fanów bawi się w strefie senatora bardzo dobrze. Część spogląda już na zegarki i planuje wejście do hali. Ekipa senatora trafia jednak w sedno zapotrzebowań fanów i Mumin uroczyście ogłasza, że za 10 minut (dokładnie w godzinie rozpoczęcia gali) pojawi się w strefie sam były komisarz EWF - Szakal. Łysa legenda EWF przemówi do zebranych oraz rozda 50 unikalnych autografów na ulotkach EWF z roku 2002. Ulotki te zostały uratowane z zlikwidowanego muzeum EWF we Wrocławiu.

** 10 minut później **

Przy ciężarówce staje legendarna syrenka Szakala, a niej wychodzi sam jej właściciel. Jest on ubrany standardowo (ISO100 aka ISOSzakal), zmienił tylko koszulkę na taką z przekreślonym napisem ISO666. Senator jest wyjątkowo zadowolony z siebie i idzie do bagażnika swojego samochodu. Otwiera go, a w nim widzimy zestaw kijów golfowych. Sentator chwilę przebiera w kijach. Prawdopodobnie sprawdza, jaki byłby najlepszy na dzisiejszą okazję. Po wybraniu odpowiedniego sprzętu szybko prosi Mumina o bezprzewodowy mikrofon. Ten dostarcza go "w podskokach". Szakal jest gotowy do przemowy.

Szakal - Witajcie w strefie wolnej od ISO666. Kurwa kurwa kurwa! (Tłum wiwatuje!)

Szakal - Ja potrafię bez kurwa, potrafię... ale kurwa po co! (Szakal śmieje się sam, ze swojego żartu. Najwięksi hardcore fani jego persony oczywiście też wybuchają śmiechem.)

Szakal - Sytuacja w EWF nie jest jednak śmieszna. Odstawiają nas na boczny tor. Takie legendy jak mnie czy Kravena. Praca w EWF jest ciężka dla byłych pracowników EWF. Zakazy nakazy. ISO kurwa. Pozornie mamy związane ręce... Nie obawiajcie się jednak... Moje ręce nie będą związane w Bielsko-Białej! (Tłum wiwatuje jeszcze głośniej!) Szakal i Bidam kontra Nas Zdrajzzowski i Franko. Zaraz, zaraz. Nas i Franko razem? Oprawca i ofiara? Czy oni się wcześniej sami kurwa nie pozabijają? A nie czekajcie (Szakal doczytuje stypulacje do walki)... nakaz uczciwej współpracy? Co to kurwa jest? Kolejne ISO666? Przeklinać nie wolno i przypierdolić partnerowi nie wolno? A nie kurwa... Ja mogę! A to ch... cholera będzie jeszcze ciekawiej. Bidam... (Szakal puszcza oczko to kamery)... szykuj się!

Szakal - A co do tej parki, to czy ten Felipe postradał zmysły. Co to za tag-team, gdzie jeden nienawidzi drugiego. Jakaś tortura psychiczna dla obu? Jak z takim czymś walczyć? Przypierdolić czy nie przypierdolić?

Szakal - Przypierdolić!

(pauza)

Szakal - I najlepiej w Jazzowskiego! (Tłum wita tą deklarację cheerem) Nie będę ukrywał, że on jest tutaj celem numer jeden. I powiem wam szczerze, że jest to komfortowa sytuacja. W tej walce będę miał jeden cel (fanie krzyczą: Przypierdolić!) i tylko na nim będę mógł się skupić. O motywację nie muszę się obawiać. Wszystkie problemy, całą złość, którą żywię do nowej władzy w EWF będę mógł skierować w jedną stronę. Skumulować na jednym zawodniku. Po prostu kurwa petarda!

Fani - Przypierdolić! Przypierdolić!

Szakal (z głupim uśmiechem) - He he.. Nikt mi nie zabroni zmasakrować Nasa. Nikt nie powie: "To jest sprzeczne z ISO7236, nie możesz tego zrobić!". Nie wspomni: "Jesteś senatorem, nie możesz łączyć tej funkcji z rolą ringowego mściciela.". Mogę kurwa, mogę. Mogę Cię Nas upokorzyć na ringu. Mogę zagrać na twoich kościach? Mogę! I wiesz co Nas? (Szakal podchodzi bliżej do kamery) I kurwa to zrobię!

Fani - Przypierdoli! Przypierdoli!

Szakal - No i mój partner Bidam. No znam gościa. To ten od kurczaków. Kolega Wojtka czy jakoś tak. Wydaje mu się, że daliśmy sobie po mordzie kiedyś raz i było na remis. Jest dziwny to trzeba mu przyznać. U Szakala można powiedzieć, że jest zawsze "prosto z mostu". A ten coś kręci, od kiedy go poznałem. Myślę, że terapia o Doktora VooDoo to byłby właściwy krok w jego karierze. Jako jego tag-team partner zasugeruję mu to przed pojedynkiem. To może być doskonałe przygotowanie do samej walki. Zresztą, jeśli mówimy o właściwych wyborach w karierze zawodniczej to bycie moim partnerem to dopiero nobilitacja i ten właściwy krok. Ile można się nauczyć i ile zyskać, kurwa no to się w mej łysej głowie nie mieści. Multum opcji rozwoju. Miliardy pytań, na które znajdzie się odpowiedź. Taka kurwa swoista wygrana na loterii dla Bidama. Gratulacje Bidam! Już jesteś wygranym! Teraz tego nie spierdol i pomóż mi im dokopać.

Mumin podchodzi do Szakala i szepcze mu coś na ucho.

Szakal - Proszę państwa dostałem właśnie szokujące informacje, które mogą zmienić losy mojego najbliższego pojedynku i formę tego przemówienia. Otóż okazuje się, że Bidam i Franko to partnerzy życiowi! (Senator patrzy na Mumina) Co kurwa?

Mumin jeszcze raz szepcze Szakalowi na ucho.

Szakal - Partnerzy ringowi! Przepraszam to była zaiste kaczka dziennikarska. Ale i tak, kurwa! Co za mix! Przeciwnicy w jednym teamie, partnerzy przeciwko Sobie. To już za wiele na moją łysą głowę. Czy w tym można się połapać? A niech to... nie trzeba przecież. Można przypierdolić każdemu, kto się nawinie! Lubię takie proste rozwiązania. Tu mam swój kij (Szakal prezentuje swój kij golfowy) i nim będę rządził na ringu EWF. Będę niczym ten znany czarnoskóry golfista... no ten… znacie... tylko, że ja będę łysy... no i biały. Po za tymi detalami wszystko się zgadza. Jeden wkurzony łysy biały sk….syn z kijem golfowym. Wkurzony na wszystkich. Na całe "nowe" EWF!

(pauza)

Szakal - Zatem...

(pauza)

Szakal - Nas! Już wiesz, że jesteś na moim celowniku. Pobicie Ciebie ma dla mnie symboliczny wymiar. Trafiłeś w zły moment. Dla Ciebie następna Wrestlepalooza będzie kwintesencją zdania: Być w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie.

(pauza)

Szakal - Franko! No Franko to był tylko jeden. Chodził po Szczecinie mówiąc "Let's go!" i napierdzielając wszystkich. Jak już wchodzimy w takie analogie to na Wrestlepaloozie załapiesz się razem z Jazzowskim na "The Crazy Revenge" z mojej strony. Spadaj pierdoło! (*)

(pauza)

Szakal - W Bielsko Białej prześlę wam …. Pocztówkę… z Parku Sztywnych….

Szakal - … z podpisem "Szakal The Crazy Revenge"!

(dłuższa pauza)

Szakal - My tu tak gadu gadu, a House Show EWF już się zaczyna. I wiecie co? Tu jest kurwa lepiej! Bez ISO, bez zakazów, strefa wolna od nowego EWF. Pozdrówmy wszystkich tam w hali głośno...

Szakal - Pozdrowienia... (razem z tłumem) z Parku Sztywnych!!!

Szakal po elektryzującej przemowie oddaje mikrofon swojemu pomocnikowi, a w zamian dostaje wspomniane już archiwalne ulotki. Senator opiera się o Syrenkę, a Mumin wpuszcza kolejno fanów, którzy dostają autografy od swojego idola. Nasza transmisja zaś w tym momencie się urywa.

** Wydarzenia po House Show EWF w Szczyrku **

Ta sama ciężarówka tylko już bez fanów i po gali EWF. W środku siedzi Szakal i wpierdziela kiełbaskę z dużą ilością musztardy. Do pomieszczenia wchodzi Kraven (**) dzierżąc butelkę rosyjskiej wódki.

Kraven - Nieźle się tu urządziłeś.

Szakal - To mój azyl i kolejny ruch oporu Szakala. Strefa wolna od nowego EWF.

Kraven (wzdycha ciężko) - Tymi szopkami przewrotu w EWF nie zrobisz.

Szakal - Stary druchu, to dobry PR jest. Trzeba działać!

Kraven - Jak? (Bierze łyk wódki)

Szakal - Wrestlepalooza 128...

Kraven - I co? (Jeszcze jeden łyk)

Szakal - Zróbmy to na ringu, jak za starych dobrych czasów. Pomyśl o tym. Felipe nie widzi Cię poza dwoma pierwszymi walkami w karcie, ale w turnieju nie będzie Cię mógł przyblokować. Możesz dojść do walki wieczoru!

Kraven - I ty wierzysz, że to coś da... (Kraven wydaje się być nieco zrezygnowany)

Szakal - Gwarant kurwa, rozpiździmy tą swołocz!

Kraven nic nie odpowiada tylko bierze kolejnego łyka.

(transmisja urywa się...)

(*) Szukaj w google "Franko The Crazy Revenge".
(**) Kraven użyty za pozwoleniem.

Vaclav 
Upper Midcarder

Wrestler: Raven, Mick Foley, CM Punk
E-fed: Vaclav
Podziękował: 28
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2015-08-07, 18:56   

Przeczytam później, ale już na wstępie mega plus za tytuł nawiązujący do klasyka rodzimej rozrywki elektronicznej. Grałeś w wersje na PC, czy Amigę? :P

Przemk0 

Wrestler: Bam Bam Bigelow
E-fed: Szakal, Chris More Attitude
Podziękował: 20
Podziękowano mu 10 razy w 3 Postach
Wysłany: 2015-08-08, 08:47   

W oryginale na Amidze oczywiście.

Vaclav 
Upper Midcarder

Wrestler: Raven, Mick Foley, CM Punk
E-fed: Vaclav
Podziękował: 28
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2015-08-14, 17:28   

Rp krótki, ale wesoły. Że tak zacytuje klasyka Mirage Software - Spoko.

Odpowiedz do tematu