Czy Renee Young powróci do Total Divas? Najle... (zobacz)
PIONIERZY WRESTLINGU #1 - STANISLAUS ZBYSZKO... (zobacz)
Gwiazdor RoH nie przejdzie do WWE, Duża walka... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
EWF Wrestlepalooza CXXVII
Autor Wiadomość
Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wrestler: Han Hye Jin
E-fed: Tony Hogański
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2015-08-23, 13:34   EWF Wrestlepalooza CXXVII

Doczekaliśmy się gali! Nie trzeba już rozpaczać i rozdzierać szat. Wrestlepalooza już jest, a to jest najważniejsze. Nie będę się zbytnio rozpisywał, bo tych wstępniaków i tak chyba nikt nie czyta. Podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli mnie w tym trudnym boju - sam nie dałbym rady, bo nie chcę mi się walk pisać. Jak zawsze proszę o recenzje, one są zawsze bardzo ważne i czytam je z radością. Obrażonych przepraszam, a wszystkim szczęśliwym gratuluję.

Wrestlepalooza CXXVII

Game, imp. div. avg.

Ostatnio zmieniony przez Robespierre 2015-11-07, 20:48, w całości zmieniany 1 raz  

Anapolon 
Midcarder

Wrestler: Kevin Steen | Damien Sandow
E-fed: Bane
Podziękował: 13
Wysłany: 2015-08-23, 14:13   

Hura! Jest gala! Kolejny sukces pani premier Ewy Kopacz!

SR 
Jobber

E-fed: SR-Crazy
Wysłany: 2015-08-23, 16:47   

EWF World Championship:
Chain match:
Bane vs Franko

Ktoś chyba bawił się Felkotronem i chciał spełnić mokre sny jobberów:P

Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wysłany: 2015-08-23, 18:16   

SR napisał/a:
EWF World Championship:
Chain match:
Bane vs Franko

Przepraszam, już poprawione.

Grishan 
Lower Midcarder

E-fed: Franko The Butcher
Wysłany: 2015-08-23, 21:06   

Bardzo dobra gala - postęp w porównaniu z poprzedniczką jest wyraźny i jak najbardziej pożądany. Sporo rzeczy mi się spodobało, ze szczególnym uwzględnieniem pracy komentatorów, żarcików Bidama i powrotu Jedynego I Słusznego Wizerunku Pana Senatora. Szakal nieobliczalny i siejący grozę jest Szakalem właściwym. Kropka. Zmagania Franko i Nasa były niezwykle ciekawe (pomimo tego, że miejscami ocierały się o groteskę, to jednak nie można odmówić im rozmachu), tylko po co się ten Tool wpierdolił? :P Skoro już się wtrącił, to mam nadzieję, że przynajmniej na dłużej - że jest to powrót faktyczny, a nie pozorny. Co jeszcze? Myślami jestem już przy turnieju tagów, który zapowiada się co najmniej ciekawie, żeby nie rzecz: świetnie. Mam nadzieję, że w finale dostaniemy jakąś konkretną rozpierduchę porównywalną z Dumpster Matchem z poprzedniej edycji i zakończoną tym razem zwycięstwem właściwego teamu ;)

Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wysłany: 2015-08-23, 21:51   

Grishan napisał/a:
pomimo tego, że miejscami ocierały się o groteskę, to jednak nie można odmówić im rozmachu

Gdzie tam była groteska? Pisałem to jak natchniony wieszcz ;)

Grishan napisał/a:
Mam nadzieję, że w finale dostaniemy jakąś konkretną rozpierduchę porównywalną z Dumpster Matchem

W finale będzie akurat taka walka by zrobić ładny rozpierdol. Karta za kilka minut.

Anapolon 
Midcarder

Wysłany: 2015-08-23, 22:34   

SR napisał/a:

Mam wrażenie intuicyjne, że powierzchowna dychotomia klasyfikacyjna istotnie zamazuje cel jakim jest utrzymanie standardów obecnie istniejących, a na dodatek kłóci się z mantrą Darka Avengera :P

SR 
Jobber

Wysłany: 2015-08-23, 23:04   

Anapolon napisał/a:
SR napisał/a:

Mam wrażenie intuicyjne, że powierzchowna dychotomia klasyfikacyjna istotnie zamazuje cel jakim jest utrzymanie standardów obecnie istniejących, a na dodatek kłóci się z mantrą Darka Avengera :P

Ja jestem prosty chłop i takich słów nie ogarniam. Czy nie lepiej jak Mistrz Szakal stosować podwójną kur## by wzmacniać siłę przekazu?
Czy ma to związek z Great Barrym, który nadaje się na księgowego? Pamiętacie jaki był potężny, ja go pamiętam. Niezły zabijaka z chłopaka był...
Avenger jest fałszywy.
Zapomniałem skomentować galę:
Weronika Passent mnie nawet rozbawiła, a zawsze mnie nudziła!
Ludzkość od lat zastanawia się, czemu Natalia Oreiro nie zrobiła międzynarodowej kariery, jak Shakira. Szkoda, że Tony nie podzielił się w tej sprawie swoimi przemyśleniami.

Anapolon 
Midcarder

Wysłany: 2015-08-23, 23:18   

SR napisał/a:
Czy nie lepiej jak Mistrz Szakal stosować podwójną kur## by wzmacniać siłę przekazu?

Lubuje się w tym. Niemniej, bez retoryki zaprezentowanej wyżej wielbiciele trudnych słów i archaizmów szkalują moje eRPy czym łamią mi serce :(
Parafrazując wieszcza (zaskocze Tony'ego):
Lepszy dla mnie byłby świt zimowy
I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.

Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wysłany: 2015-08-23, 23:22   

SR napisał/a:
Ludzkość od lat zastanawia się, czemu Natalia Oreiro nie zrobiła międzynarodowej kariery, jak Shakira. Szkoda, że Tony nie podzielił się w tej sprawie swoimi przemyśleniami.

W ostatnich tygodniach bardzo mnie to zastanawia. Czy ktoś znajduje jakieś sensowne wytłumaczenie tego fenomenu?

SSAN-jak-rzeka
Jobber

Wysłany: 2015-08-24, 18:26   

Gala jaka jest każdy widzi- lepsza od poprzedniej, zabawniejsza, bardziej dynamiczna.

Pod względem rozrywkowym bardzo podobał mi się pierwszy segment z Bidamem i Banem, był czadowo abstrakcyjny i w ogóle. Podobnie było ze wszystkimi wystąpieniami WAMP, która jak zwykle błyszczała i była ozdobą gali. Szkoda, że Nas taki nie jest, ale co począć?

Z rzeczy istotnych- walki były znacznie słabsze aniżeli na ostatniej gali. Szczególnie paskudne były dwie (nie będę z grzeczności wytykał palcem) i ten kto je napisał nie powinien nigdy więcej tego robić. Ekipa z poprzedniej Paloozy powinna wrócić i tyle, żadnych nowych rekrutacji.

Dobry był także pomysł z bojem Franko i Nasa, zastosowano w nim mnóstwo innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym konflikt został rozgrzany do czerwoności. Powkurwiam się jeszcze, to nie będzie co zbierać.

Grishan napisał/a:
Skoro już się wtrącił, to mam nadzieję, że przynajmniej na dłużej - że jest to powrót faktyczny, a nie pozorny.

To nie był prawdziwy Tool! A tak na serio... Z moich informacji wynika, że nie będzie to powrót na dłużej, ale także nie będzie to powrót pozorny. Więc co?

SR napisał/a:
a zawsze mnie nudziła!

lol.

SR 
Jobber

Wysłany: 2015-08-24, 19:51   

SSAN-jak-rzeka napisał/a:

SR napisał/a:
a zawsze mnie nudziła!

lol.

Lol już jest niemodny, spytaj nudnej kobitki:P

SSAN-jak-rzeka
Jobber

Wysłany: 2015-08-25, 21:54   

Anapolon napisał/a:
Lubuje się w tym. Niemniej, bez retoryki zaprezentowanej wyżej wielbiciele trudnych słów i archaizmów szkalują moje eRPy czym łamią mi serce :(

Wyczuwam zaczepkę, a więc dementuję. Chodziło o brak ciągu logicznego, a nie brak archaizmów (chyba że to Vaclav szkalował). Jak nie pasuje wytłumaczenie, to wskakuj do wora z Franko i się zrobi porządek z dwoma. :P

[ Dodano: 2015-08-25, 22:06 ]
SR napisał/a:
Lol już jest niemodny, spytaj nudnej kobitki:P

Nudne i niemodne to jest śmianie się z Czechów. Lol jest cybernetycznym, wirtualnym wyrazem emocji na miarę 21 wieku. Teraz do pracy szukają tylko informatyków, myślisz że oni się śmieją tak- "Ha Ha! Ale ubaw! Beczka śmiechu!"?

Grishan 
Lower Midcarder

E-fed: Franko The Butcher
Wysłany: 2015-08-26, 14:05   

Robespierre napisał/a:
Grishan napisał/a:
pomimo tego, że miejscami ocierały się o groteskę, to jednak nie można odmówić im rozmachu

Gdzie tam była groteska? Pisałem to jak natchniony wieszcz ;)

Będąc świeżo po lekturze wymienionych wyżej zmagań, odniosłem takie a nie inne wrażenie. Może to przez te nieco żartobliwe wtręty, w rodzaju tego w którym śmiertelna nienawiść w oczach Franka przygasa po kopniaku w jaja (czy jakoś podobnie). Pierwsze wrażenie było właśnie takie, nic na to nie poradzę. A co do natchnienia, to nie zamierzam z tym polemizować - te segmenty są bardzo udane.

SSAN-jak-rzeka napisał/a:
Jak nie pasuje wytłumaczenie, to wskakuj do wora z Franko i się zrobi porządek z dwoma. :P

Nie podskakuj. Następnym razem Tool może nie zdążyć z odsieczą :P

Odpowiedz do tematu