Czy Renee Young powróci do Total Divas? Najle... (zobacz)
PIONIERZY WRESTLINGU #1 - STANISLAUS ZBYSZKO... (zobacz)
Gwiazdor RoH nie przejdzie do WWE, Duża walka... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
EWF Wrestlepalooza CXX-8
Autor Wiadomość
Robespierre 
Lower Midcarder
imperator

Wrestler: Han Hye Jin
E-fed: Tony Hogański
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2015-11-07, 20:53   EWF Wrestlepalooza CXX-8

Chcieliśmy dobrze, a wyszło jak zwykle. Przyznaję rację buntownikom, choć wtedy wydawało mi się, że to ja wiem lepiej. Mimo opóźnienia gala wreszcie jest. Zapraszam do czytania. Dziękuję wszystkim współpracownikom, którzy przyczynili się do jej powstania. Postaram się by taki koszmar już się nie powtórzył. Niech gala w RPA przyniesie nam więcej szczęścia, bo z Lwowem wyszło kiepsko.

Wrestlepalooza CXX-8

Game, imp. div. avg.

SR 
Jobber

E-fed: SR-Crazy
Wysłany: 2015-11-08, 21:50   

Genialna gala!
Warto bylo czekac.

Grishan 
Lower Midcarder

E-fed: Franko The Butcher
Wysłany: 2015-11-08, 23:36   

Gala wyszła przyjemnie i poza wynikiem ostatniej walki nie mam do niej większych zastrzeżeń :P Może poza jednym: kiedy w grę wchodzi Straszna i Krwawa Zemsta, Franko robi się okrutnie patetyczny. Może i nie gada przesadnie dużo, ale wydaje mi się... bo ja wiem? Napuszony? To nie do końca w jego stylu, to jest gość, który po prostu robi swoje, i tyle. Nie wiem, może jestem przeczulony. Poprawcie mnie, jeśli się mylę.

Szakal i Bane skradli całą galę - już po pierwszym ich wspólnym segmencie wiedziałem, że jeśli ktoś skroi dotychczasowych mistrzów z pasów, to właśnie oni. Gratuluję zwycięstwa i marzę o rychłym rewanżu ;) Z innych motywów podobało mi się podkręcenie temperatury przed pojedynkiem Crazy'ego i Vacka: od razu zrobiło się ciekawiej.

To straszny banał, ale czasami trzeba: z niecierpliwością czekam na kolejną galę ;)

Odpowiedz do tematu